w3c

w3c

REDCON1 - FADE OUT 357 G

35,90 €

REDCON1 - FADE OUT 357 G

REDCON1 FADE OUT SLEEP FORMULA pre hlboký a pokojný nočný spánok, je kľúčom k rastu a zotaveniu po psychickej aj fyzickej stránke. Či už potrebujete 8-10 hodín za noc, alebo si vystačíte so 4 hodinami alebo menej, váš spánok musí byť kvalitný a produktívny, aby bol zajtrajšok čo najlepší.

REDCON1 - FADE

35,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

REDCON1 - FADE OUT 357 G

Fade out od spoločnosti redcon1 je produkt na lepší spánok .ktorý je dôležitý , na čo väčšina ľudí zabúda. Musíte mať hlboký spánok, ktorý pomôže vášmu telu zotaviť sa a regenerovať sa, aby ste mohli zostať zdraví a pripravení na čokoľvek. Či už potrebujete 8 hodín alebo 4 hodiny, pokojný spánok je dôležitý a Redcon1 vie, ako nás udržať v elegantnom spánku. Predstavujeme Redcon1 Fade Out Sleep Formula!

VÝHODY PRODUKTU REDCON1 FADE OUT

  • Podporuje zdravý mozog
  • Pomáha zlepšovať energiu
  • Znižuje úroveň stresu
  • Zvyšuje produktivitu
  • Zvyšuje HGH
  • Pomáha udržiavať hlboký spánok

ČO JE FADE OUT OD REDCON1?

Fade Out od Redcon1 je produkt na spanie, ktorý vám pomôže zostať spať a zaspať rýchlejšie, aby sa vaše telo zotavilo z intenzívneho tréningu. Fade Out môže tiež znížiť úroveň stresu a udržať vašu myseľ počas spánku v pohode, aby ste podporili lepší hlboký spánok. Aby sa vaše svaly zregenerovali a opäť trénovali, musíte ich nechať relaxovať a zregenerovať.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Odporúčame užiť 20 minút pred spaním. Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml vody a konzumujte. Užívajte 5 po sebe nasledujúcich nocí a potom si vezmite 2 po sebe nasledujúce noci voľna.

MOŽNÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY:

Niektorí používatelia môžu mať menšiu bolesť hlavy pri spánku alebo pocit omámenia, ak máte menej ako 8 hodín, ale všetko závisí od používateľa.

Nepoužívať pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak v súčasnosti dojčíte, ste tehotná alebo plánujete otehotnieť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom, ak máte nejaké zdravotné ťažkosti alebo ak užívate nejaké iné lieky. Okamžite prestaňte používať, ak pocítite zrýchlený tep, závraty, vracanie alebo iné podobné príznaky.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: