w3c

w3c

Evogen - Evogreens Naturals 336 G
  • Evogen - Evogreens Naturals 336 G

Evogen - Evogreens Naturals 336 G

24,90 €

Evogen - Evogreens Naturals 336 G

EVOGREENS™ bol navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval potrebám športovcov, ktorí tvrdo trénujú. Cieľom bolo poskytnúť strategicky vybrané ingrediencie, ktoré pomôžu nielen detoxikovať a vyživiť telo, ale aj urýchliť celkovú regeneráciu a pohodu tak, ako to iné „superfood“ produkty nedokážu. Naším cieľom bolo obnoviť pohľad na funkčné „zelené“ produkty a to sa nám podarilo pomocou EVOGREENS.

Evogen - Evogreens Naturals 336 G

Evogen -

24,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Evogen - Evogreens Naturals 336 G

EVOGREENS™od spoločnosti EVOGEN bol navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval potrebám športovcov, ktorí tvrdo trénujú. Cieľom bolo poskytnúť strategicky vybrané ingrediencie, ktoré pomôžu nielen detoxikovať a vyživiť telo, ale aj urýchliť celkovú regeneráciu a pohodu tak, ako to iné „superfood“ produkty nedokážu. Naším cieľom bolo obnoviť pohľad na funkčné „zelené“ produkty a to sa nám podarilo pomocou EVOGREENS.

Všetko v EVOGREENS slúži účelu, ktorý priamo súvisí s tréningom s ohľadom na vaše zdravie, pomáha vašej postave zotaviť sa a detoxikovať sa od každodenného stresu. Dokonca sme to urobili ešte o krok ďalej a zahrnuli sme silné a stabilné probiotiká, ktoré nielen podporujú imunitu, ale čo je dôležitejšie, pohodu vášho GI traktu. To pomáha zabezpečiť, aby sa makro a mikroživiny z vašej stravy správne absorbovali.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Ako doplnok stravy zmiešajte 1 odmerku s 10-12 uncí tekutiny alebo viac studenej vody, džúsu alebo vášho obľúbeného nápoja. Prudko premiešajte alebo pretrepte v uzavretej nádobe, kým sa nezmieša.

SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ A SKLADOVANIE:

EVOGREENS obsahuje prírodné, zdravé organické zložky rastlinného pôvodu. Po otvorení uchovávajte EVOGREENS v chladničke.

Tento produkt je určený len na konzumáciu zdravými dospelými vo veku 18 rokov alebo staršími. Nepoužívajte tento produkt, ak ste tehotná, ak očakávate otehotnenie alebo dojčíte. Pred použitím tohto alebo akéhokoľvek iného výživového doplnku sa vždy poraďte so svojím lekárom. Nepoužívajte tento produkt bez konzultácie so svojím lekárom, ak užívate lieky na predpis alebo voľne predajné lieky alebo ak máte už existujúci zdravotný stav. Okamžite prerušte používanie a poraďte sa so svojím lekárom, ak sa u vás vyskytne nežiaduca reakcia na tento produkt. Nepoužívajte, ak je poškodená alebo chýba bezpečnostná plomba. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu vlhkosti a slnečného žiarenia.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: