w3c

w3c

SOLGAR Ashwagandha Root Extract 60 KAPSÚL

19,90 €

SOLGAR Ashwagandha root extrakt 60 kapsúl

Ajurvédske bylinky pre vnútorný pokoj a rovnováhu. Ashwagandha lepšie zvláda stres a adaptáciu, podporuje dobrý spánok, pôsobí protizápalovo a antioxidačne.

Počet dávok v balení: 60 dávok / 60 kapsúl

SOLGAR

19,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

SOLGAR Ashwagandha root extrakt 60 kapsúl

Solgar vyvinul extrakt z koreňa Ashwagandha, vysokokvalitné bylinné zloženie, ktoré sa vyrába jedinečným procesom. Táto zmes tradície a vedy poskytuje štandardizovaný bylinný extrakt so všetkými výhodami, ktoré sa nachádzajú v prírode. Štandardizované bylinky s plnou silou (SFP) môžu byť preto plne účinné.

Po tisícročia sa Ashwagandha, tiež nazývaná zimná čerešňa alebo indický ženšen, používa v indickej, ajurvédskej a unani bylinnej medicíne. Koreň Ashwagandha je označovaný ako adaptogén: biologická fytochemikália, ktorá má pomôcť organizmu adaptovať sa na zvýšené fyzické alebo emocionálne stresové situácie. Vaše telo sa lepšie vysporiada so stresom a prispôsobí sa mu. Podporuje dobrý spánok, pôsobí protizápalovo a antioxidačne. A čo je najlepšie, vyrovnáva produkciu hormónov, zlepšuje silu a vytrvalosť a pomáha vám budovať svaly.

Výhody produktu SOLGAR Ashwagandha root extrakt 60 kapsúl:

 • Pomáha telu lepšie zvládať stresové situácie (Adaptogén)
 • Podporuje dobrý spánok
 • Protizápalové
 • Antioxidant
 • vyrovnáva hladinu hormónov

Prírodný produkt , výťažok z koreňa Ashwagandha je ideálnym prírodným doplnkom pre každého (vrátane vegánov), ktorí trpia stresom a chcú svojmu telu pomôcť lepšie sa s ním vyrovnať.

Všetky produkty Solgar sú v súlade s naším zlatým štandardom ™ a predstavujú inovatívne, vedecky podložené a vysokokvalitné výživové doplnky. Od roku 1947.

SOLGAR Ashwagandha root extrakt 60 kapsúl odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne.

Ak ste tehotná, dojčíte, užívate akékoľvek lieky alebo máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užitím akéhokoľvek doplnku stravy sa poraďte so svojím lekárom. Žiadna náhrada zdravej a vyváženej stravy. Odber a aplikácia na vlastné riziko. Neprekračujte odporúčané požitie. Tento produkt je určený pre používateľov starších ako 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

SOLGAR Ashwagandha root extrakt 60 kapsúl zloženie a nutričné ​​informácie:

 • Veľkosť dávky: 1 kapsula
 • Počet dávok v balení: 60 dávok
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Štandardizovaný extrakt Ashwagandha (koreň) (sanolidmi 4,5 mg [1,5 %]): 300 mg
 • Ashwagandha prášok (koreň): 100 mg
 • BEZPLATNÉ: lepok, pšenica, mliečne výrobky, sója, droždie, cukor, sodík, umelá príchuť, sladidlo, konzervačné látky a farbivá.

*% RDA = percento odporúčaného denného príjmu (na základe dennej potreby 2000 kalórií)

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: