w3c

w3c

V52 Vita Complex Forte 60 TABLIET

14,90 €

V52 Vita Complex Forte 60 TABLIET

V52 je doplnok od firmy EXTRIFIT, profesionálna multivitamínová a multiminerálová formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a kondičných športovcov. Obsahuje okrem vitamínov a minerálov množstvo ďalších účinných látok ako adaptogény, enzýmy a probiotiká, a to všetko v dávkach, ktoré uspokoja potreby veľmi náročných športovcov. Pokiaľ sa usilujete o maximalizáciu svalovej hmoty, potreba vitamínov i minerálov stúpa, nezabudnite preto v takom prípade zaradiť tento náš produkt do svojho jedálnička! Pokiaľ zároveň chcete znížiť podkožný tuk na minimum, oceníte obzvlášť vplyv V52 na funkciu imunitného systému a zníženie miery únavy.

V52 Vita

14,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

V52 Vita Complex Forte 60 TABLIET

V52 je doplnok od firmy EXTRIFIT profesionálna multivitamínová a multiminerálová formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a kondičných športovcov. Obsahuje okrem vitamínov a minerálov množstvo ďalších účinných látok ako adaptogény, enzýmy a probiotiká, a to všetko v dávkach, ktoré uspokoja potreby veľmi náročných športovcov. Pokiaľ sa usilujete o maximalizáciu svalovej hmoty, potreba vitamínov i minerálov stúpa, nezabudnite preto v takom prípade zaradiť tento náš produkt do svojho jedálnička! Pokiaľ zároveň chcete znížiť podkožný tuk na minimum, oceníte obzvlášť vplyv V52 na funkciu imunitného systému a zníženie miery únavy.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Užívajte 1 tbl denne v dopoludňajších hodinách po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody.

ZLOŽENIE:

uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, kyselina askorbová, inulín, slnečnicový lecitín, paraaminobenzoová kyselina, kelp, cholín bitartrát, inositol, extrakt z listov Ginkgo biloba, rutín, kyselina glutamová, nikotínamid, chlór, chlór , amyláza, extrakt zo šípky, Alfalfa extrakt, L-arginín, extrakt z Muira puama, Spirulina, extrakt zo Sibírskeho ženšenu, extrakt z Echinacea purpurea, citrónan zinočnatý, mliečnan železnatý, koenzým Q10, L‑karnitín tartrát, vápenatý, beta karotén, hesperidín, glukonát manganatý, probiotická zmes Lactobacillus a Bifidobacteria, riboflavín, pyridoxín HCl, tiamín HCl, retinyl acetát, boritan sodný, glukonát meďnatý, kys. ptero, kys. kyanokobalamín, molybdénan sodný.

Prídavné látky: protispekavé látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín (stearan horečnatý); emulgátor, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza; farbivá: oxid titaničitý, oxid železitý; protispekavá látka: talok; emulgátor: polysorbát 80; leštiaca látka: včelí vosk.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: