w3c

w3c

PVL - ZM8+ 90 kapsúl

9,90 €

PVL - ZM8+ 90 kapsúl

Vďaka osvedčenému obsahu zinku, horčíka a vitamínu B6 a 5 ďalším prísadám vám ZM8 plus zaistí, že budete lepšie spať a zobúdzať sa sviežejší a oddýchnutejší ako kedykoľvek predtým!

PVL - ZM8+ 90

9,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

PVL - ZM8+ 90 kapsúl

Nový ZM8+ obsahuje 8 základných živín potrebných pre hlboký spánok, zotavenie a optimálnu hormonálnu aktivitu. Popri štandardnej zmesi zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá sa nachádza v každom doplnku ZMA, obsahuje ZM8+ jedinečnú zmes vitamínov D3, B12, selénu, mangánu a chrómu. Tieto pridané zložky majú pôsobivú škálu výhod, medzi ktoré patrí podpora imunitných funkcií, regulácia hmotnosti, zlepšenie hladiny testosterónu a zvýšenie svalovej regenerácie.

Výhody:

  • Nadštandard oproti klasickému ZMA
  • Až 8 kĺúčových ingrediencií
  • Najmenej 30 denných dávok

Dávkovanie

V tréningové a netréningové dni užite 2-3 kapsuly večer pred spaním na prázdny žalúdok s 250 ml vody. Užívajte 8 týždňov, po ktorých nasleduje 4-týždňová prestávka.

Zloženie

Ostatné zložky: Vegetariánska kapsula (emulgátor: hypromelóza, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, stearan horečnatý, emulgátor: mikrokryštalická celulóza).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, pšenicu, vajcia, arašidy, sóju a orechy (lieskové).

Upozornenie

Pred použití si pozorne prečítajte etiketu a riaďte sa informáciami uvedenými na nej. Neužívajte dlhšie ako 8 po sebe nasledujúcich týždňov. Po absolvovaní 8-týždňového cyklu pokračujte 4-tyždňovou prestávkou v užívaní. Určený iba pre zdravé dospelé osoby. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pestrá a rozmanitá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Konzultujte užívanie so svojim lekárom ak vykonávate zvýšenú fyzickú aktivitu, ak užívate lieky na predpis alebo voľnopredajné, ak máte zdravotné ťažkosti alebo trpíte chronickým ochorením. Užívanie viac ako 400 mg denne horčíka môže vyvolať mierne podráždenie žalúdka u citlivých osôb. Dlhodobé užívanie viac ako 25 mg zinku denne môže viesť k anémii. Dlhodobé užívanie viac ako 10 mg vitamínu B6 denne môže viesť k miernemu mravčeniu a znecitliveniu. Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Obsahuje balíček proti zvlhnutiu, nekonzumujte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: