w3c

w3c

SRVÁTKOVÉ PROTEÍNY ( WHEY)

Zobrazuje sa 1-12 z 50 položiek

w3c

Aktívne filtre

AONE NUTRITION - EXTRAPEP...

AONE NUTRITION - EXTRAPEP HD LACTOSE FREE 600 G EXTRA PEP HD Lactose free je výživový doplnok od spoločnosti Aone Nutrition, práškový koncentrát s bezlaktózovými krátkymi peptidmi hydrolyzovaného srvátkového proteínu s prirodzene vysokým obsahom BCAA, vitaminizovaný. S obsahom sladidiel. Bioaktívne srvátkové...

ČOKOLÁDA
view product

MuscleTech Nitro-Tech 100%...

MuscleTech Nitro-Tech 100% Whey Gold 2270 g Prémiový viaczložkový proteín s rýchlym vstrebávaním, lahodnou chuťou a vynikajúcou rozpustnosťou. Nitro-Tech 100% Whey Gold od spoločnosti Muscletech obsahuje super-rýchlo vstrebateľné srvátkové peptidy s vysokou biologickou hodnotou v kombinácií s mikrofiltrovaným...

ČOKOLÁDA
view product

Amix RiceMash 1500 g

Amix RiceMash 1500 g Popper's® RiceMash® je extrudovaná instantná ryžová múka na rýchlu prípravu báječné kaše. Ide zároveň o výnimočnú surovinu pre prípravu muffinov, chlebíčkov, pečiva a tort. Tiež výborne poslúži ako rýchle zahusťovadlo do polievok a omáčok. Biela ryžová múka je prirodzene bohatá na sacharidy a...

DVOJITÁ ČOKOLÁDA
ČOKOLÁDA-KOKOS
CREAMY BANOFFEE
view product

Amix Whey Pure Fusion 1000 g

Amix Whey Pure Fusion 1000 g Vysoko kvalitný proteín s delikátnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC) a srvátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration.

ČOKOLÁDA
VANILKA
PIŇAKOLÁDA
SUMMER LIME-YOGURT
view product

Amix Whey Pure Fusion 2300 g

Amix Whey Pure Fusion 2300 g Vysoko kvalitný proteín s delikátnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC) a srvátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration.

ČOKOLÁDA
VANILKA
PIŇAKOLÁDA
JAHODA
ČOKOLÁDA-KOKOS
BIELA ČOKOLÁDA
PEANUT CHOCO CARAMEL
view product

NUTREND 100% Whey Protein...

NUTREND 100% Whey Protein 2250 g Základ produktu Whey protein od Nutrend tvorí prémiový ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (WPC) spolu s najčistejšou formou izolátu srvátkové bielkoviny (WPI). Vďaka technológii Cross-Flow Microfiltration (CFM) si bielkoviny zachovajú všetky biologicky účinné zložky pre...

COOKIES-CREAM
ČOKOLÁDA-KOKOS
ČOKOLÁDA-BROWNIES
ČOKOLÁDA-KAKAO
view product

ACTIVLAB - MEGA PROTEIN 700 G

ACTIVLAB - MEGA PROTEIN 700 G MEGA PROTEIN od spoločnosti ACTIVLAB obsahuje srvátkový proteín a aminokyseliny bežne používané v športovej suplementácii. Proteín prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí. Produkt je obohatený o kreatín a taurín.

ČOKOLÁDA
view product

HIRO LAB - INSTANT WHEY...

HIRO LAB - INSTANT WHEY PROTEIN 750 G Instant Whey Protein je vynikajúcim zdrojom vysoko kvalitných bielkovín. Tento srvátkový proteínový koncentrát má skvelú rozpustnosť, lahodnú chuť a predstavuje rýchly spôsob, ako doplniť príjem bielkovín. WPC prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty.

ČUČORIEDKA
JAHODA-BANÁN
BIELA ČOKOLÁDA-MALINA
view product

HIRO LAB - INSTANT WHEY...

HIRO LAB - INSTANT WHEY PROTEIN 2000 G Instant Whey Protein je vynikajúcim zdrojom vysoko kvalitných bielkovín. Tento srvátkový proteínový koncentrát má skvelú rozpustnosť, lahodnú chuť a predstavuje rýchly spôsob, ako doplniť príjem bielkovín. WPC prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty.

ČOKOLÁDA
BANÁN
view product

BioTech USA 100% Pure Whey...

BioTech - 100% Pure Whey Protein 1000g Zásobenie svalov s vysoko kvalitnými živinami je nevyhnutné pre ich normálnu funkciu, nárast a udržiavanie svalovej hmoty. Rovnako ako vy, aj vaše svaly rady "dobre jedia". Rozmaznávajte je aj vás chutným 100% Pure Whey !

JAHODA
view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: