w3c

w3c

Alavis MAXIMA TIME Lock 60 kapsúl

16,00 €

ALAVIS MAXIMA TIME LOCK 60 KAPSÚL

Doplnok stravy pre aktívny životný štýl obsahujúci unikátnu zmes z aminokyselín, patentovanej zmesi Actiful® (z pomaranča a granátového jablka), D-ribózy a kotvičníku, ktorá prináša aktivitu a odďaľuje starnutie.

Alavis MAXIMA

16,00 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

ALAVIS MAXIMA TIME LOCK 60 KAPSÚL

ALAVIS MAXIMA TIME LOCK je doplnok stravy pre aktívny životný štýl obsahujúci unikátnu zmes z aminokyselín, patentovanej zmesi Actiful® (z pomaranča a granátového jablka), D-ribosy a kotvičníka, ktorá prináša aktivitu a odďaľuje starnutie.

Výživový doplnok založený na najnovšom výskume, ktorý zahŕňa mnoho aspektov zdravého starnutia a predĺženia aktívneho života. Jeho účinok spočíva vo výbere zložiek tradične používaných na zlepšenie vitality nielen športovcov, ale aj bežnej populácie.

Actiful®

Je nový komplex zložený z extraktu citrusov a sušených granátových jabĺk, navrhnutý na zvýšenie vitality a podporu aktívneho životného štýlu. Jedná sa o zmes extraktu z plodov pomarančovníka čínskeho - Citrus sinensis a sušeného granátového jablka - Punica granatum L., tj. o formulu určenú na podporu aktívneho života nielen kondičných a profesionálnych športovcov, ale aj populácie 50+.

Pomaranče

Sú obľúbené pre svoje účinky na naše zdravie. Dužina plodov je bohatá na vlákninu, polyfenoly, flavonoidy, karotenoidy, vitamín C a ďalšie vitamíny a minerály, ako sú napr. draslík, vápnik a horčík. Plody obsahujú flavonoidný glykozid hesperidín. Pomaranče vďaka obsahu vlákniny upravujú funkciu tráviaceho traktu, a tým aj podporujú správnu telesnú hmotnosť.

Granátové jablká

Sú nielen chutné, ale sú tiež elixírom mladosti a cestou k trvalej kráse! Sú symbolom nesmrteľnosti! Plody sú bohaté na základné vitamíny s antioxidačným účinkom, minerálmi a stopovými prvkami. Obsahujú tiež esenciálne a neesenciálne aminokyseliny, ďalej taníny, polyfenolické látky, triesloviny a tiež flavonoidy.

L-citrulín

Je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa v našej strave nachádza len v malom množstve. Napriek tomu zohráva dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch v tele. V obličkách sa L-citrulín premení na L-arginín a ten neskôr na oxid dusnatý. Práve vďaka schopnosti tejto premeny L-citrulín prináša veľké množstvo pozitív prevažne u športovcov na zvýšenie výkonu a podporu výkonnosti. Napomáha minimalizovať riziko pretrénovania. L-citrulín hrá svoju rolu pri zaťažení organizmu (tréning, posilňovanie, kulturistika) a pri udržaní svalov vo fyzickej kondícii. Mnohé vedecké štúdie preukázali jeho vplyv na zvýšenie svalovej kapacity a podporu výkonnosti športovcov. Napomáha minimalizovať riziko pretrénovania.

L-arginín

Patrí medzi 20 základných aminokyselín podieľajúcich sa na tvorbe proteínov, základných stavebných jednotiek svalov. Ľudské telo si túto aminokyselinu dokáže vyrobiť aj samo, ale nie v takom množstve, ktoré je potrebné pri nadmernej záťaži svalov u športovcov. Priaznivo ovplyvňuje budovanie svalovej hmoty a podporuje fyzickú kondíciu, a to nielen preto, že pri športových výkonoch odsúva nástup svalového preťaženia.

D-ribosa

Je jedinečná prirodzene sa vyskytujúca zložka. Ide o základný stavebný kameň ATP (adenosintrifosfátu). Hoci vyzerá a chutí podobne ako ostatné jednoduché sacharidy (glukóza, fruktóza, sacharóza), ktoré telo využíva predovšetkým ako „palivo“, je jej význam pre organizmus úplne odlišný a jedinečný.

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Je využívaný pre obsah celého radu účinných látok, predovšetkým saponínov, trieslovín, flavonoidov, alkaloidov, sacharidov, sterolov, glykozidov, tanínu a vitamínu C. Kotvičník prispieva k dobrej činnosti svalov a zamedzuje negatívnym prejavom funkciu pohlavných orgánov, a tým aj správnu funkciu reprodukčného systému. Podieľa sa na správnej rovnováhe hormónov v tele a v neposlednom rade má dobrý vplyv na správnu činnosť kardiovaskulárneho systému. Je skvelým prostriedkom na posilnenie fyzickej a psychickej vitality.

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí užívajú ráno a večer 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody. Je možné užívať aj počas dňa.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte, pokiaľ je obal porušený. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15 - 25 °C. Po otvorení uchovávajte dobre uzavreté za skladovacích podmienok. Pokiaľ v jednom dni konzumujete doplnky stravy obsahujúce D-ribosu, ďalšie potraviny obsahujúce D-ribosu by sa už nemali používať. Balenie obsahuje kapsulu s absorbentom vlhkosti - NEKONZUMOVAŤ!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: