w3c

w3c

CTD SPORTS - ADRENAL RESET 60 TABLIET

24,90 €

CTD SPORT - ADRENAL RESET 60 TABLIET

CTD Labs Adrenal Reset je perfektný doplnok výživy pre tých, ktorí sú pod fyzickým aj psychickým stresom. Adrenálny systém je nevyhnutný pri spracovávaní rôznych chemikálií a vykonávaní základných funkcií tela. Adrenal Reset dodáva dôležité živiny do nadobličiek a zmierňuje fyzickú únavu z preťaženého tela. Adrenal Reset podporuje správnu funkciu nadobličiek a vracia systém späť k optimálnemu výkonu. Adrenal Reset je perfektný doplnok, ktorý môžete užívať, ak neustále konzumujete doplnky a potraviny s vysokým obsahom stimulácie.

CTD SPORTS -

24,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

CTD SPORT - ADRENAL RESET 60 TABLIET

CTD SPORTS Adrenal Reset je perfektný doplňujúci prostriedok pre tých, ktorí sú pod fyzickým aj psychickým stresom. Adrenálny systém je nevyhnutný pri spracovávaní rôznych chemikálií a vykonávaní základných funkcií tela. Adrenal Reset dodáva dôležité živiny do nadobličiek a zmierňuje fyzickú únavu z preťaženého tela. Adrenal Reset podporuje správnu funkciu nadobličiek a vracia systém späť k optimálnemu výkonu. Adrenal Reset je perfektný doplnok, ktorý môžete užívať, ak neustále konzumujete doplnky a potraviny s vysokým obsahom stimulácie.

Čo je to Adrenal Reset?

Adrenal Reset je doplnok určený na resetovanie nadobličiek, podporu zvládania stresu a zníženie kortizolu a zároveň znižuje toleranciu voči stimulantom.

Čo je to únava nadobličiek?

Únava nadobličiek je, keď sa nadobličky prepracujú stresom a prestanú produkovať potrebné hormóny, vrátane kortizolu. Príznaky únavy nadobličiek môžu zahŕňať stratu chuti do jedla

Ako vyriešite únavu nadobličiek?

Na odstránenie únavy nadobličiek sa zvyčajne odporúča zvýšiť príjem zeleniny, jesť správne množstvo vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje, vrátane potravín s vysokým obsahom vitamínov B a C, a tiež užívať horčík na podporu nadobličiek. Chudé mäso je tiež skvelé na jedenie. CTD Sports Adrenal Reset je tiež doplnkom, ktorý si môžete vziať na pomoc pri riešení únavy nadobličiek.

CTD Sport Adrenal Reset BENEFITY

  • Znižuje únavu nadobličiek
  • Podporuje fyzické zotavenie
  • Znižuje hladinu kortizolu a stresu
  • Podporuje správnu hladinu energie
  • Dopĺňa nadobličky správnymi živinami
  • Znižuje účinky fyzického a duševného stresu

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Ako doplnok stravy užívajte 1 tabletu ráno a 1 tabletu popoludní alebo podľa pokynov lekára. Neužívajte viac ako 3 tablety denne.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: