w3c

w3c

CONTROLLED LABS - GLYCER GROW 2 234g

CONTROLLED LABS GLYCERGROW 2 234 G

GlycerGrow 2™ od spoločnosti Controlled Labs je jednoduchý a účinný bunkový volumizér. GlycerGrow 2™ kombinuje patentovanú a synergickú zmes vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré podporujú zväčšenie objemu buniek, napomáhajú osmotickým účinkom kreatínu a posilňujú prirodzené anabolické reakcie posilňovania.*

CONTROLLED LABS

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

CONTROLLED LABS GLYCERGROW 2 234 G

GlycerGrow 2™ od spoločnosti Controlled Labs je jednoduchý a účinný bunkový volumizér. GlycerGrow 2™ kombinuje patentovanú a synergickú zmes vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré podporujú zväčšenie objemu buniek, napomáhajú osmotickým účinkom kreatínu a posilňujú prirodzené anabolické reakcie posilňovania.* V kombinácii s vysokoproteínovou diétou a solídnym tréningovým protokolom pomáha tento produkt so zvýšením sily.

Počas prípravy na kulturistickú súťaž je možné GlycerGrow 2™ použiť na zlepšenie prekrvenia a tiež na udržanie intenzity tréningu a rovnováhy elektrolytov, čo môže pomôcť dosiahnuť tvrdosť, plnosť a hustotu svalov potrebnú na víťazstvo. Počas vytrvalostného tréningu môže GlycerGrow 2™ pomôcť zlepšiť hydratáciu a výdrž. Počas silového tréningu môže GlycerGrow 2™ zlepšiť výbušnosť, regeneráciu a kondíciu, čo pomáha vyhnúť sa príznakom pretrénovania.

GlycerGrow 2™ využíva najnovšiu formu glycerolu, ktorá obsahuje aspoň 65% koncentráciu glycerolu v porovnaní so staršou formou glycerolu zvanú glycerolmonostearát, ktorá mala oveľa nižšiu koncentráciu. To znamená, že získate oveľa viac glycerolu na gram GlycerGrow 2™, ktorý prijmete, než mala pôvodná verzia. Pretože je teraz nižšie dávkovanie, je nižšie aj balenie a cena.

Užívanie glycerolu v doplnkovej forme môže podporovať hydratáciu a vstrebávanie iných doplnkov, ktoré sa s ním užívajú. Konečným výsledkom je rýchlejšie dodanie živín v čase a tam, kde ich najviac potrebujete, a predĺžený „efekt napumpovania“ počas vášho tréningu.

VÝHODY PRODUKTU CONTROLLED LABS GLYCERGROW 2

  • dodá elektrolyty/ intrabunková výživa
  • bunkový volumizér
  • vaskularita
  • intenzita ​
  • efekt napumpovania
  • regenerácia

Dávkovanie:

Prvá zavádzacia dávka: Rozmiešajte 1/2 odmerky so 100 ml studenej vody 30 minút pred tréningom, aby ste vyhodnotili svoju individuálnu toleranciu. Pokiaľ nastane akékoľvek neobvyklá reakcia, prestaňte s užívaním a poraďte sa s lekárom. Ďalšia bežná dávka: Vezmite 1 odmerku 30 minút pred tréningom.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za vady vzniknuté nevhodným skladovaním a použitím. *Tieto výroky neboli potvrdené organizáciou the Food and Drug Administration. Tento výrobok nie je určený na diagnostiku, liečbu či prevenciu akéhokoľvek ochorenia.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: