w3c

w3c

PHARMA FREAK - Ripped Freak 2.0 - 60 KAPSÚL

39,90 €

Pharma Freak - Ripped Freak 2.0 - 60 KAPSÚL

RIPPED FREAK® 2.0 od spoločnosti Pharma FREAK je klinicky podporovaný doplnok na odbúravanie tuku! Špičková receptúra RIPPED FREAK® 2.0 obsahuje klinicky overený komplex zložiek SINETROL®, ktorý bol vyvinutý francúzskou spoločnosťou FYTEXIA a preukázateľne zvyšuje odbúravanie tuku prostredníctvom jedinečného mechanizmu účinku. Okrem toho klinické štúdie ukazujú, že SINETROL® môže špecificky zacieliť a zvýšiť stratu brušného tuku!

PHARMA FREAK -

39,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Pharma Freak - Ripped Freak 2.0 - 60 KAPSÚL

RIPPED FREAK® 2.0 je klinicky podporovaný doplnok na odbúravanie tuku! Špičková receptúra RIPPED FREAK® 2.0 obsahuje klinicky overený komplex zložiek SINETROL®, ktorý bol vyvinutý francúzskou spoločnosťou FYTEXIA a preukázateľne zvyšuje odbúravanie tuku prostredníctvom jedinečného mechanizmu účinku. Okrem toho klinické štúdie ukazujú, že SINETROL® môže špecificky zacieliť a zvýšiť stratu brušného tuku!

Vlastnosti PharmaFreak Ripped Freak 2.0:

  • Technológia spaľovania tuku SINETROL
  • Klinicky dokázané, že redukuje tuk
  • Podporené klinickými štúdiami na ľuďoch

SINETROL uľahčuje lipolýzu prostredníctvom inhibície fosfodiesterázy-4 (PDE), enzýmu, ktorý katalyzuje hydrolýzu (rozklad) cyklického adenozínmonofosfátu (cAMP). Vyššie hladiny cAMP majú za následok zvýšenú rýchlosť rozkladu tuku a stratu tuku. Sinetrol Fat-Shredding Technology™ podporuje odbúravanie tukov prostredníctvom jedinečného mechanizmu účinku a je podporená tromi klinickými štúdiami na ľuďoch!

Ľudské klinické štúdie ukazujú, že Grains Of Paradise (Aframomum melegueta) zvyšuje energetický výdaj celého tela prostredníctvom aktivácie hnedého tukového tkaniva (BAT).

Kofeín zvyšuje pokojový energetický výdaj a termogenézu prostredníctvom blokády adenozínových receptorov a inhibície fosfodiesterázy (PDE), čo je dôvod, prečo je kofeín synergický so SINETROlom.

Kompletný komplex vitamínov B poskytuje kľúčové kofaktory v mnohých metabolických dráhach a dráhach spaľovania tukov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom.

Vylúčenie zodpovednosti

Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s lekárom, ak máte zdravotný stav, ak potrebujete operáciu alebo ak užívate lieky na predpis alebo voľnopredajné lieky. NEPREKRAČUJTE 2 KAPSULKY ZA 24 HODÍN A NEUŽÍVAJTE 6 HODÍN PRED Spánkom. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Jedna dávka tohto produktu (1 kapsula) obsahuje približne toľko kofeínu ako tri šálky kávy a nemali by ju užívať jednotlivci, ktorí chcú vylúčiť kofeín zo svojej stravy. Neužívajte s liekmi, potravinami a nápojmi obsahujúcimi kofeín, pretože príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a príležitostne zrýchlený tep.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: