w3c

w3c

NUTREX - NIOX EXTREME PUMPS 120 KAPSÚL

22,00 €

NUTREX - NIOX EXTREME PUMPS 120 KAPSÚL

NIOX  je najlepší Pump Booster od firmy Nutrex je definovaný ako "bláznivá pumpa" na rozpumpovanie svalov, toto je vaša šanca. NIOX pomáha naplniť vaše svaly extra krvou, kyslíkom a živinami, aby ste získali plný a prekrvený vzhľad. Pomáha tiež zvýšiť vytrvalosť, takže môžete urobiť viac opakovaní a trénovať dlhšie.

NUTREX - NIOX

22,00 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

NUTREX - NIOX EXTREME PUMPS 120 KAPSÚL

NIOX je najlepší Pump Booster od firmy Nutrex je definovaný ako "bláznivá pumpa" na rozpumpovanie svalov, toto je vaša šanca. NIOX pomáha naplniť vaše svaly extra krvou, kyslíkom a živinami, aby ste získali plný a prekrvený vzhľad. Pomáha tiež zvýšiť vytrvalosť, takže môžete urobiť viac opakovaní a trénovať dlhšie.

  • Odomknite svoj rastový potenciál
  • Pre maximalizáciu anabolických procesov
  • Pre rýchle a viditeľné svalové prírastky už po 30 dňoch
  • Prepnite svoje telo na „nitro pohon“

Niox predstavuje efektívnu zmes vo forme kapsúl, ktoré dokážu okamžite vytvoriť maximálny anabolický efekt a tým dopomôžu k odomknutiu skutočného svalového potenciálu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

NIOX sa dodáva v praktických, ľahko prehĺtateľných kapsulách, ktoré si môžete vziať kedykoľvek a kdekoľvek. Žiadne strapaté prášky, žiadne zhlukovanie! Užívajte 4 kapsuly dvakrát denne, aby ste podporili napumpovanie a prekrvenie svalov pre plný a prekrvený vzhľad. V tréningové dni užite jednu dávku 1 hodinu pred cvičením. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte denne.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: