w3c

w3c

Universal Animal Test 21 sáčkov

Universal Animal Test 21 sáčkov

Prináša brutálne výsledky v náraste svalovej hmoty a sily. Protestosterónový doplnok, ktorý obsahuje vysokoúčinné extrakty.

Universal

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Universal Animal Test 21 sáčkov

Pro-androgénne zloženie Animal Test obsahuje dynamicky pôsobiace rastlinné výtažky a látky zvyšujúce hladinu voľného i celkového testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vedie k väčším a rýchlejším prírastkom svalstva a zároveň k zväčšeniu reálnej sily. Vďaka kombinácii kyseliny arachidónovej, ketosterónov, trans-resveratrolu a ďalších vám táto anabolická receptúra umožní rýchlo vybudovať masívnu svalovú hmotu. Je čas prevziať kontrolu nad svojim osudom budovania svalov.

Animal Test je jedným z najobľúbenejších doplnkov pre športovcov, ktorí chcú podporiť rast svalov.

Obsahuje aj kyselinu arachidónovú, silnú omega 6 mastnú kyselinu, ktorá môže pomôcť zvládnuť zápal svalov počas tréningu.

Animal Test obsahuje kľúčovú zložku koreň žihľavy dvojdomej, o ktorej je známe, že inhibuje globulín viažuci pohlavné hormóny (SHBG). Extrakt z koreňa žihľavy dvojdomej umožňuje zvýšenú aktiváciu voľného testosterónu, ktorý podporuje nárast sily a veľkosti, ako aj zlepšenie sústredenia, regenerácie a výkonu v posilňovni. Prečo sa obávať voľného testosterónu? Celkový testosterón tu nie je názov hry. Ak je zviazaný, je nepoužiteľný. To je dôvod, prečo kľúč spočíva vo voľnom testosteróne.

Polygonum cuspidatum obsahuje resveratrol, ktorý pomáha podporovať metabolizmus estrogénov, metabolizmus glukózy a tiež obsahuje protizápalové zložky. To môže pomôcť podporiť krátkodobé a dlhodobé zdravie. Tento silný antioxidant navyše aktivuje AMPK, pozoruhodný proteín, ktorý pomáha regulovať hladinu cukru v krvi.

Senovka grécka je po stáročia známa svojim pôsobením na libido a testosterón.

Hesperidín je prírodná látka, flavonoidný glykozid (bioflavonoid), ktorá pomáha zvyšovať napätie cievnej steny a odolnosť ciev, má protizápalový účinok, obmedzuje tvorbu opuchov.

Extrakt z Pepra čierneho významne zlepšuje vstrebávanie obsiahnutých komponentov v doplnku.

Animal Test je premiérový doplnok tabletiek na zvýšenie testosterónu pre športovcov, ktorí chcú posunúť svoju hmotnosť a výkon na vyššiu úroveň.

Výhody produktu Universal Nutrition - Animal TEST 21 sáčkov

    • Extra silná formula pre zvýšenie testosterónu
    • Napomáha nárastu svalovej hmoty
    • Podporuje zvýšenie sily
    • Balenie s obsahom 21 dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 sáčok každý deň po dobu 21 dní. V tréningové dni užívajte 1 sáčok s posledným predtréningovým jedlom. V dňoch voľna užívajte 1 sáčok s akýmkoľvek jedlom. Animal Test funguje najlepšie spolu s intenzívnym tréningom a zvýšeným príjmom kvalitných bielkovín a kalórií. Uistite sa, že v tomto cykle zostanete hydratovaní. Na rozdiel od iných „cyklovaných“ produktov Animal, môžete Animal Test užívať v 2 po sebe nasledujúcich cykloch - bez týždňa „vypnutia“ - celkovo 42 dní v rade. Po tomto dvojitom cykle si dajte celé 4 týždne pauzu. Počas tohto obdobia odporúčame užívať Animal M-Stak, aby ste si zachovali prírastky chudej hmoty.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: