w3c

w3c

NOW foods - Melatonin 10mg 100 KAPSÚL

19,90 €

NOW Foods Melatonín 10 mg 100 KAPSÚL

Vysoké dávky melatonínu pre zdravý spánok a proti stresu, ako aj pre udržanie funkcie tráviaceho traktu a posilnenie imunitného systému!

Počet dávok na balenie: 100 dávok / 100 kapsúl

NOW foods -

19,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Melatonín 10 mg od NOW Foods sa podieľa na mnohých biologických funkciách tela, mozgu a žliaz, vrátane regulácie imunitného systému a udržiavania zdravých gastrointestinálnych funkcií. Nadmerná absorpcia modrého svetla bráni produkcii melatonínu. Modré svetlo sa vyskytuje na tabletoch, mobilných telefónoch, televízoroch a obrazovkách. Čím viac modrého svetla naše oči absorbujú, tým menej melatonínu sa produkuje. Odporúča sa aktivovať filter modrého svetla na obrazovkách a vyhnúť sa nadmernému vystaveniu modrému svetlu. NOW Foods Melatonin 10 mg sa môže užívať aj večer pred spaním na produkciu melatonínu a na lepší spánok.

Výhody melatonínu 10 mg Now Foods:

  • Melatonín 10 mg je najvyšší spánkový hormón
  • Melatonín 10 mg kapsuly je jedným z najdôležitejších hormónov, pretože je protizápalový
  • Žiaľ, produkcia melatonínu s biologickým vekom klesá. Starší ľudia spia kratšie a menej intenzívne NOW Melatonín 10 mg zaisťuje zdravý hlboký spánok a chráni náš imunitný systém
  • Melatonínové tablety dokážu zmierniť pocit jet lagu – to je výhoda v prípade silne sa meniacich požiadaviek a častých výletov
  • Je vedecky dokázané, že melatonín pomáha ľuďom ľahšie zaspať. Pomáha navodiť spánok a skrátiť čas potrebný na zaspávanie. Tieto pozitívne účinky potvrdzuje aj EBL – Európsky úrad pre bezpečnosť potravín.

Tu pomáha okrem melatonínových kapsúl aj chmeľ a valeriána. Už stredovekí pivovarníci vedeli, že chmeľ (Humulus lupulus) upokojuje a unavuje. Najmä v kombinácii s valeriánou má silný účinok na podporu spánku. Okrem toho je valeriána po stáročia známa tým, že posilňuje nervy. Kombinácia tradičných bylín a vedecky podloženého melatonínu tohto prípravku zaisťuje, že budete oddýchnutí a pripravení na všetky každodenné výzvy.

Melatonín 10 mg NOW Foods odporúčané dávkovanie:

1 kapsulu pred spaním zapite vodou.

Pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali konzumovať iba zdraví dospelí starší ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Melatonín 10 mg NOW Foods zloženie a nutričné ​​informácie:

  • Veľkosť dávky: 1 Kapsula
  • Počet dávok na balenie: 100 dávok
  • Balenie: 100 kapsúl
  • Melatonín: 10 mg

*% RDA = percento odporúčaného denného príjmu (na základe dennej potreby 2000 kalórií)

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: