w3c

w3c

L-Lysine Double Strength 1000 mg 100 TABLIET

9,90 €

L-Lysine Double Strength 1000 mg 100 TABLIET

L-Lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako stavebný prvok mnohých základných bielkovín, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri budovaní imunity proti chorobám, trávení a pri funkcii mnohých bielkovín v tele. Zvyšuje tiež vstrebávanie vápnika, buduje svalové bielkoviny a produkuje hormóny, enzýmy a protilátky. Pri strese sa potreba lyzínu zvyšuje, jeho doplnenie podporuje zdravú a prirodzenú reakciu na každodenný stres a podporuje zdravie nervového systému.

L-Lysine Double

9,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

NOW FOODS L-Lysine Double Strength, 1000mg 100 TABLIET

L-Lysine NOW FOODS je esenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako stavebný prvok mnohých základných bielkovín, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri budovaní imunity proti chorobám, trávení a pri funkcii mnohých bielkovín v tele. Zvyšuje tiež vstrebávanie vápnika, buduje svalové bielkoviny a produkuje hormóny, enzýmy a protilátky. Pri strese sa potreba lyzínu zvyšuje, jeho doplnenie podporuje zdravú a prirodzenú reakciu na každodenný stres a podporuje zdravie nervového systému.

Keďže lyzín sa v tele nedá syntetizovať, musí sa dopĺňať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Považuje sa za dibázickú aminokyselinu spolu s aminokyselinami, ako sú arginín, cysteín a ornitín, pretože má druhú základnú skupinu.

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte 1 tabletu raz alebo dvakrát denne.

Vyrobené v zariadení, ktoré spĺňa požiadavky správnej výrobnej praxe (GMP) a ktoré spracováva aj iné zložky obsahujúce tieto alergény.

NOW® L-Lyzín je esenciálna aminokyselina farmaceutickej kvality. Bez GMO. Vegetariánsky/vegánsky výrobok. Recyklovateľná fľaša.

Upozornenie:

  • Len pre dospelých.
  • Ak máte zdravotné ťažkosti, užívate lieky, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa pred užívaním tohto výrobku s lekárom.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
  • Balenie nejedzte čerstvé. Uchovávajte vo fľaši.
  • Pri tomto výrobku môže dôjsť k prirodzenej zmene farby.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: