w3c

w3c

Max Muscle Cleanse and Lean 100 KAPSÚL

29,90 €

Max Muscle Cleanse and Lean 100 KAPSÚL

Diéta a chudnutie začína očistou a detoxikáciou organizmu. Max Muscle Cleanse and Lean je prirodzený čistič toxínov v organizme. Zníženie hmotnosti, prečistenie organizmu! Made in U.S.A. by Max Muscle.

Max Muscle

29,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Max Muscle Cleanse and Lean 100 KAPSÚL

Diéta a chudnutie začína očistou a detoxikáciou organizmu. Max Muscle Cleanse and Lean je prirodzený čistič toxínov v organizme. Znížuje hmotnosť a prečisťuje organizmus! Cleanse & Lean pomáha nielen pri chudnutí, ale pôsobí aj na zdravé trávenie, podporuje pravidelnosť vyprázdňovania, zlepšuje črevnú mikroflóru, činnosť črevného traktu a zároveň posilňuje imunitu.

DÔLEŽITOSŤ DETOXIKÁCIE

Detoxikácia je v poslednej dobe veľmi populárny pojem, hlavne v ezoterických kruhoch. Musíme si ale uvedomiť, že roky nesprávnej životosprávy nezmeníme, akoby mávnutím čarovného prútika. Správne látky však môžu pomôcť očiste pečene, hlavnému chemickému centru nášho tela. Laicky povedané, v bežnej strave dnešného života prevládajú 2 chute, sladkosť a slanosť. Je známe, že obľúbená horká chuť piva, ako ju poznáme je jednou z chýbajúcich chutí, ktoré aktivujú procesy pre výrobu tráviacich štiav a žlče, podporujúce bezproblémové trávenie. Obsiahnuté rastliny v Cleanse & Lean -e sú z kategórie horkých a kyslých, ktoré stimulujú procesy v pečeni.

Cleanse & Lean pomáha odstrániť nielen prebytočnú vodu, toxíny a usadeniny, ale upraviť zažívacie problémy, nadúvanie a pomôže telu vyrovnať sa s prebytočnými odpadovými látkami. Rovnako aj úbytok tuku pod kožou v bokoch, na bruchu a nohách.

OČISTA PEČENE A ČRIEV

Očistením organizmu je tvoje telo pripravené na lepšie vstrebávanie a spracovanie živín - čo nie je výsadou len profesionálneho športovca, ale aj každého človeka so zdravým životným štýlom.

Patentované zloženie Cleanse & Lean pozostáva z najkvalitnejších dostupných prírodných látok so želanou funkčnosťou.

VHODNÝ PRE

 • každého, pretože neobsahuje žiadne stimulačné zložky a je ho možné kombinovať s akýmkoľvek spaľovačom tukov
 • diétujúcich športovcov, kulturistov, fitnesky pod.
 • vytrvalcov, ktorý potrebujú udržiavať činnosť organizmu v čo najfunkčnejšej úrovni
 • ľudí s cieľom schudnúť a zároveň zlepšiť svoje zdravie
 • ľudí s tráviacimi problémami a trpiacimi nepravidelnosťou

DÁVKOVANIE

Na začiatku užívania je potrebné urobiť tolerančný test - 1 kps Cleanse & Lean uži ráno pred jedlom a druhú po 12 hodinách. Neskôr sa môže dávka zvýšiť na 2 x denne 2 kps. Na začiatku môže pôsobiť v krajnom prípade ako preháňadlo, pretože pomáha odstrániť prebytočnú vodu a odpadové látky z tráviaceho traktu. Zvýš príjem tekutín na 2-3 litre denne.

ZLOŽENIE (1 kapsula):

 • vitamín B6 50 mg (2500 % ODD*)
 • vápnik 20 mg (2 % ODD*)

Max Cleanse & Lean Blend: 430 mg (výťažky a extrakty z rastlín):Cascara Segrado bark - prášok a extrakt koryte Rešetliaka Purshovho (Frangula purshiana),Senna leaf - prášok z listov Kasie sennovej (sennae folium),Fennel seed - prášok zo semien fenilku obyčajného (Foeniculum vulgare Mill.),Dandelion leaf - prášok z listov púpavy lekárskej (Taraxacum officinale Web.),Horsetail herb - extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense L.),Psyllium husk - prášok zo skorocelu indického (Plantago psyllium L.),Turkey Rhubarb root - prášok z koreňa rebarbory ​​dlanitej (Rheum palmatum L.),Slippery Elm bark - prášok z koreňa brestu väzového (Ulmus laevis),Barberry root - prášok z koreňov dráča obyčajného (Berberis vulgaris L.),Aloe Vera leaf - prášok z listov aloy pravej (Aloe vera L.)

 • Cascara Segrado bark - prášok a extrakt koryte Rešetliaka Purshovho (Frangula purshiana)
 • Senna leaf - prášok z listov Kasie sennovej (sennae folium),
 • Fennel seed - prášok zo semien fenilku obyčajného (Foeniculum vulgare Mill.),
 • Dandelion leaf - prášok z listov púpavy lekárskej (Taraxacum officinale Web.),
 • Horsetail herb - extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense L.),
 • Psyllium husk - prášok zo skorocelu indického (Plantago psyllium L.),
 • Turkey Rhubarb root - prášok z koreňa rebarbory ​​dlanitej (Rheum palmatum L.),
 • Slippery Elm bark - prášok z koreňa brestu väzového (Ulmus laevis),
 • Barberry root - prášok z koreňov dráča obyčajného (Berberis vulgaris L.),
 • Aloe Vera leaf - prášok z listov aloy pravej (Aloe vera L.)
 • Ostatné zložky: ryžový prášok, oxid kremičitý, stearát horečnatý. Želatínový kapsula.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: