w3c

w3c

Extrifit Chelate 6! Multimineral 90 kapsúl

14,70 €

EXTRIFIT Chelate 6! Multimineral 90 kapsúl

CHELATE 6! MULTIMINERAL obsahuje 6 dôležitých minerálov, a to v špičkovo využiteľných chelátových väzbách!

CHELATE 6! MULTIMINERAL sa svojou kvalitou radí na úplný vrchol medzi produktmi, určenými na doplňovanie minerálnych látok.

Dokonalú vstrebateľnosť všetkých šiestich minerálov, zaisťujú chelátové väzby, v ktorých sú tieto minerály viazané.

Tieto chelátové formy minerálov garantujú vynikajúce využitie ľudským organizmom!

Extrifit

14,70 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT Chelate 6! Multimineral 90 kapsúl

CHELATE 6! MULTIMINERAL od firmy EXTRIFIT obsahuje 6 dôležitých minerálov, a to v špičkovo využiteľných chelátových väzbách!

CHELATE 6! MULTIMINERAL sa svojou kvalitou radí na úplný vrchol medzi produktmi, určenými na doplňovanie minerálnych látok.

Dokonalú vstrebateľnosť všetkých šiestich minerálov, zaisťujú chelátové väzby, v ktorých sú tieto minerály viazané.

Tieto chelátové formy minerálov garantujú vynikajúce využitie ľudským organizmom!

Výhodou CHELATE 6! MULTIMINERAL je kapsulovaná forma. Náš produkt totiž neobsahuje žiadne ťažko stráviteľné spojivá, ako tabletové formy iných výrobcov!

Naša kapsula je potlačená logom EXTRIFIT® a farbivo potlače je prírodné!

CHELATE 6! MULTIMINERAL je určený ako pre širokú verejnosť, tak aj pre výkonnostných športovcov!

Minerály sú dôležitou zložkou našej stravy a majú v našom tele množstvo dôležitých funkcií. Pri intenzívnom tréningu ich potreba stúpa. O to viac, keď držíte napríklad náročnú diétu! Náš produkt CHELATE 6! MULTIMINERAL je vytvorený aj pre športovcov, ktorých telo je vystavené záťaži vo forme intenzívneho tréningu a diéty!

CHELATE 6! MULTIMINERAL obsahuje 6 významných minerálov v chelátových väzbách – horčík, vápnik, selén, zinok, meď a železo. Chelátová forma znamená, že je minerál viazaný v tzv. aminokyselinových kliešťach.

Chelátové väzby vynikajú oproti iným formám minerálov oveľa lepšou vstrebateľnosťou! To je zásadné pre ich účinnosť! Na dosiahnutie požadovaného efektu vám teda postačia nižšie dávky, než je tomu pri mineráloch iných foriem.

Aký je význam minerálov obsiahnutých v produkte CHELATE 6! MULTIMINERAL pre ľudské telo?

  • Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, elektrolytickej rovnováhe a udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. Podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, psychickú činnosť, činnosť svalov a syntézu bielkovín. Podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Vápnik podporuje normálnu zrážanlivosť krvi, energetický metabolizmus, činnosť svalov, funkciu nervových prenosov a funkciu tráviacich enzýmov. Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. Podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek.
  • Selén podporuje normálnu spermatogenézu, funkciu imunitného systému a činnosť štítnej žľazy. Prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.
  • Zinok podporuje normálnu funkciu imunitného systému, hladinu testosterónu v krvi, metabolizmus kyselín a zásad, metabolizmus sacharidov, rozpoznávacie funkcie, syntézu DNA, plodnosť a reprodukciu, metabolizmus makroživín, mastných kyselín a vitamínu A a syntézu bielkovín. Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, pokožky a zraku. Prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Železo podporuje normálny energetický metabolizmus, rozpoznávacie funkcie, tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, prenos kyslíka v tele a funkciu imunitného systému. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Meď podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, pigmentáciu vlasov a pokožky, prenos železa v tele a funkciu imunitného systému. Prispieva k udržaniu normálneho stavu spojivových tkanív a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

AKO UŽÍVAŤ CHELATE 6! MULTI MINERAL:

Užívajte 3 kapsule denne, jednu kapsulu ráno, jednu na obed a jednu večer. Užívajte spolu s jedlom a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: