w3c

w3c

PVL Multi 60 TABLIET

9,90 €

PVL Multi 60 TABLIET

Multi je prémiový komplex vitamínov a minerálov pre zdravie a imunitu

PVL Multi 60

9,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

PVL Multi 60 TABLIET

Multivitamínový a multiminerálový komplex Multi od firmy PVL je doplnený o elektrolyty, antioxidanty, enzýmy, extrakty z rastlín, ovocia a zeleniny je určený špeciálne pre tvrdo trénujúcich, vytrvalostných a silových športovcov. Mutant Multi obsahuje viac ako 75 účinných látok v ľahko prehĺtateľných tabletách.

Výhody:

  • Kompletné spektrum vitamínov a minerálov
  • Dôležité extrakty z rastlín
  • S obsahom enzýmov a antioxidantov
  • Ľahko prehĺtateľné tablety

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne.

Zloženie

Emulgátory (sodná soľ karboxymetylcelulózy, mikrokryštalická celulóza, kroskarmelóza, sójový lecitín, mastné kyseliny), protihrudkujúce látky (kyselina stearová, stearát horečnatý), stabilizátor (dextrín), antioxidant (askorbylpalmitát), dextróza, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrát sodný).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva tiež vajcia, mlieko, arašidy, pšenicu a orechy.

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú základom pre dobré zdravie. Pred začatím užívania konzultujte vhodnosť tohto doplnku so svojím lekárom. Obsahuje vitamín A. Neužívajte v tehotenstve ani v období pred ním. Obsahuje vitamín K, preto ak užívate lieky na riedenie krvi, tento doplnok užívajte iba s výslovným súhlasom lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí, na chladnom a suchom mieste.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: