w3c

w3c

REVIVE - ASHWAGANDHA 60 KAPSÚL

24,90 €

REVIVE - ASHWAGANDHA 60 KAPSÚL

Tento produkt vyrobený z prírodných výťažkov z koreňa ashwagandha (KSM-66) bol navrhnutý tak, aby pomáhal regulovať stresové prostredie, regeneráciu a hladinu energie. Patentovaný KSM-66 je vysoko koncentrovaný, biologicky dostupný extrakt z ashwagandhy s úplným spektrom, ktorý sa považuje za najkompletnejšiu ashwagandhu zo všetkých hlavných „len koreňových“ extraktov na dnešnom trhu.

REVIVE -

24,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

REVIVE - ASHWAGANDHA 60 KAPSÚL

ASHWAGANDHA od spoločnosti REVIVE je vyrobená z prírodných výťažkov z koreňa ashwagandha (KSM-66) bola navrhnutá tak, aby pomáhala regulovať stresové prostredie, regeneráciu a hladinu energie. Patentovaný KSM-66 je vysoko koncentrovaný, biologicky dostupný extrakt z ashwagandhy s úplným spektrom, ktorý sa považuje za najkompletnejšiu ashwagandhu zo všetkých hlavných „len koreňových“ extraktov na dnešnom trhu.

Na stres a úzkosť

Zatiaľ čo náš doplnok môže poskytnúť silné výhody sám o sebe, tento produkt ashwagandha bol veľmi žiadaný v spojení s našou charakteristickou receptúrou Calm na ďalšie zlepšenie nálady a zvládania stresu. Spoločne môžu naše doplnky KSM-66 Ashwagandha a Calm poskytnúť širokú škálu výhod, ktoré vám poskytnú pokoj, ktorý si zaslúžite.

Kľúčové zložky

  • KSM-66 Ashwagandha bolo klinicky dokázané, že pomáha znižovať stres, úzkosť, hladinu kortizolu a túžbu po jedle súvisiacu so stresom.* Pomáha podporovať lepšiu pamäť a kognitívne funkcie.* Pomáha podporovať vytrvalosť, silu, veľkosť svalov a rýchlosť regenerácie svalov.*
  • Bioperine (ovocný extrakt z čierneho korenia) BioPerine je patentovaný extrakt z piperínu, ktorý vaše telo ľahko absorbuje a nachádza sa v mnohých doplnkoch. Štúdie ukazujú, že piperín môže pomôcť zlepšiť vstrebávanie živín.
  • magnézium Horčík hrá v tele mnoho zásadných úloh, ako je podpora svalovej a nervovej funkcie a produkcia energie.

Odporúčané použitie:

Ako doplnok stravy užívajte jednu (1) kapsulu raz alebo dvakrát denne alebo podľa pokynov lekára.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: