w3c

w3c

Fit4You Kolagen 300 kapsúl

29,90 €

Fit4You Kolagen 300 tabliet

Fit4You Kolagén je doplnok výživy s unikátnym zložením, obsahujúci telu vlastné prírodné zložky tej najvyššej možnej kvality. Ich kombináciu sme navrhli spolu s poprednými odborníkmi z oblasti zdravej výživy, ortopédie a dermatológie, aby spolu vytvorili mnohonásobne silnejší efekt. Ak máte problémy a bolesti s kĺbmi, syndróm rednutia kostí, kožné problémy akéhokoľvek druhu alebo oslabené a lámavé vlasy a nechty, Fit4You Kolagén je navrhnutý presne pre vás.

Fit4You Kolagen

29,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Fit4You Kolagen 300 tabliet

Bravčový hydrolyzovaný kolagén

Je to v najväčšej miere zastúpený proteín v našom tele a v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Pokožka, vlasy a nechty nie sú jediné časti tela, ktoré obsahujú kolagén. Kolagén sa nachádza aj v kĺboch, šľachách, väzivách, a dokonca i v očiach alebo vnútornostiach. Žiaľ vekom jeho produkcia klesá, preto dochádza aj k zmenám, ktoré síce nevidíme voľným okom, ale o to viac ich pociťujeme. Strata kolagénu nás môže nepríjemne potrápiť aj vznikom zdravotných ťažkostí a bolesťami. Dámy ocenia Fit4You Kolagén pre jeho anti-age efekt na mladistvú a pevnú pokožku, výživu vlasov a nechtov. Fit4You Kolagén výrazne podporuje regeneráciu kĺbov, či už pre športovcov, tak aj pre všetkých tých, ktorí majú kĺby namáhané a trpia bolesťami.

Kolagén sa nachádza vo všetkých orgánoch a tkanivách a pôsobí ako ich nosná konštrukcia. Jeho nedostatok spôsobuje lámavosť a krehkosť kostí, očné a kožné problémy a môže spôsobovať aj problémy s kardiovaskulárnym systémom. Pravidelným užívaním kolagénu vysokej vstrebateľnosti, aký sa nachádza v našom produkte, prospejete celému vášmu organizmu a doslova vyhlásite vojnu starnutiu a vráskam.

Chondroitín sulfát

Je jednou z hlavných zložiek chrupavky. Má výnimočnú schopnosť zadržiavať vodu v chrupavke a tým zabezpečuje jej elasticitu a mechanické vlastnosti, no umožňuje iným molekulám pohybovať sa cez chrupavku. V dôsledku toho, je prostredníctvom suplementácie hojenie kĺbov výrazne zvýšené.

Kyselina Hyalurónová

Spolu s kolagénom, kyselina hyalurónová, je základným stavebným prvkom kože. Jej úlohou je hydratovať pokožku a vlasy. Spomaľuje proces starnutia pleti, pôsobí antioxidačne a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi. Pozitívne pôsobí na všetky stránky kože. Okrem toho, že ju udržiava pevnú, regenerovanú a chránenú, má navyše schopnosť viazať a zadržiavať obrovské množstvo vlahy. Kyselina hyalurónová zároveň napomáha odstraňovaniu odpadu v bunkách a naopak prispieva k tvorbe nových. Vekom sa bohužiaľ jej produkcia v tele znižuje, preto ju odporúčame pravidelne dopĺňať.

MSM (prírodná síra)

MSM (Metylsulfonylmetán) je zdrojom organickej, biologicky najlepšie vstrebateľnej formy síry, ktorá má vysoko pozitívne terapeutické a preventívne vlastnosti. V našom tele pôsobí tak, že zvláčňuje vnútorné väzivové a chrupavkové tkanivá, ktoré sú následne pružnejšie a odolnejšie. Je to tretí najhojnejší minerál v ľudskom tele. Zmierňuje problémy s artritídou a astmou. MSM je silný antioxidant a výrazne znižuje hladinu voľných radikálov. Je taktiež účinný voči chronickým bolestiam, zápalom v tele, astme, parazitom, mierni priebeh autoimunitných ochorení, pôsobí na niektoré druhy rakoviny (prsníka, hrubého čreva) a podobne.

Kolagén, zdroj vašej krásy a sila vašich kostí!

Nie nadarmo sú produkty na báze kolagénu najrozšírenejšie a najpredávanejšie na trhu. Prvé čo ľudom pri slove kolagén napadne sú kĺby a pleť. Rozhodne na to existuje viacero dôvodov a hneď vám aj prezradíme prečo.

Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí základnú stavebnú hmotu spojivových tkanív. Je dôležitý v bunkovom mikroprostredí, kde sa podieľa na ukladaní a uvoľňovaní bunkových mediátorov. Tvorí 25 – 30 % všetkých proteínov v tele cicavcov a je zložkou medzibunkovej hmoty v podobe kolagénových vlákien. Kolagén udržiava pleť a všetky tkanivá a kosti zdravé a pružné. Kĺby a chrupavky vystavené námahe sú z dlhodobého hľadiska náchylné na opotrebovanie a poškodenie. Naše kĺby podliehajú nielen treniu a opotrebovaniu, ale aj dlhodobému preťaženiu. Následkom hektického spôsobu života a zlej životosprávy trpí aj naša pokožka, vlasy a nechty, čo sa prejavuje zvýšenou lámavosťou.

Bohužiaľ kvalita potravín rapídne klesá a z toho dôvodu nedokážeme telu dodať všetky potrebné živiny pre jeho správnu funkciu. Ak je v hre navyše aj obezita alebo zvýšený fyzický výkon, stav vašich kĺbov, väzív, pokožky, vlasov a nechtov sa môže začať výrazne zhoršovať a začať vám znepríjemňovať život. Z toho dôvodu sme navrhli náš produkt Fit4You Kolagén, ktorý je unikátny svojim zložením a obsahuje suroviny tej najvyššej kvality. Pravidelným užívaním nášho Kolagénu si udržíte a prinavrátite mladistvý vzhľad, dopomôže vám k zdravému pohybovému aparátu a je skvelou prevenciou chronických chorôb ako napríklad bolesti kĺbov a osteoartróza. Prečo je teda Fit4You Kolagén taký výnimočný?

Obsahuje až 4900mg vysokokvalitného bravčového hydrolyzovaného kolagénu. Kyselina hyalurónová je produkovaná telom prirodzene, ale jej produkcia vekom rapídne klesá. Viaže na seba vodu čím hydratuje pokožku a vlasy, nachádza sa aj vo výplni očnej gule a v ďasnách, je prirodzenou súčasťou nosovej sliznice, nachádza sa v horných dýchacích cestách a v močovom mechúre, okrem toho aj v kĺboch, kde sa správa ako tlmič nárazov. Pomáha odstraňovať odpad z buniek, ktoré nemajú priamu dodávku krvi alebo malý krvný obeh, ako napríklad chrupavka. Dokonca pomáha vytvárať nové bunky.

Chondroitín sulfát je najviac zastúpený v štruktúre medzibunkovej hmoty chrupavky. Viaže na seba vodu a preto dáva chrupavke pružnosť. Pri dlhodobom užívaní (približne dva mesiace) má blahodárne účinky proti bolesti a zápaloch kĺbov. Jeho účinok je po čase rovnaký ako pri ťažkých liekoch ako analgetikách a nesteroidných antiflogistikách, no nemá vedľajšie účinky a pôsobí dlhšiu dobu aj po vysadení. MSM, tiež známa ako prírodná síra, má významné terapeutické a preventívne vlastnosti. Pomáha najmä pri alergiách, poruchách imunitného systému, problémoch s kožou a pohybovým aparátom. Prirodzene sa nachádza v ovocí a zelenine, ale keďže jej množstvo stále klesá, treba ju dopĺňať formou výživových doplnkov.

Okrem toho Fit4You Kolagén obsahuje aj optimálne množstvo vitamínu C, vitamínu D3 a vápnika, čím sa dosiahne viditeľný a citeľný efekt väčšinou po niekoľkých dňoch užívania.

DÁVKOVANIE

1 x 10 tbl. / deň

Balenie = 1 mesiac

Odporúčané dávkovanie: 10 kapsúl denne je odporúčaná terapeutická dávka (napr. chronické bolesti kĺbov, kožné problémy, lámavé nechty a pod.) 5 kapsúl denne na dobu neurčitú – preventívne.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: