w3c

w3c

FAKE LABS - MEGATRON LIMITED EDITION 375 G

43,90 €

FAKE LABS - MEGATRON LIMITED EDITION 375 G

Vďaka svojej jedinečnej receptúre so silným stimulačným účinkom poskytuje tento produkt podporu potrebnú na dosiahnutie maximálnych výsledkov počas tréningu. Produkt je zameraný na dosiahnutie maximálnej intenzity, čo vám umožní vykonávať viac opakovaní z väčšou váhou. Doplnok je vhodný na použitie pri silovom tréningu, ale nájde využitie aj pri vytrvalostných športoch a bojových športoch.

FAKE LABS -

43,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

FAKE LABS - MEGATRON LIMITED EDITION 375 G

Vďaka svojej jedinečnej receptúre so silným stimulačným účinkom poskytuje MEGATRON LIMITED EDITION  podporu potrebnú na dosiahnutie maximálnych výsledkov počas tréningu. Produkt je zameraný na dosiahnutie maximálnej intenzity, čo vám umožní vykonávať viac opakovaní z väčšou váhou. Doplnok je vhodný na použitie pri silovom tréningu, ale nájde využitie aj pri vytrvalostných športoch a bojových športoch.

BENEFITY PRODUKTU FAKE LABS MEGATRON LIMITED EDITION 375 G

  • Moderné ingrediencie!
  • Intenzívna energia a napumpovanie
  • Dokonalý focus počas tréningu
  • Žiadná únava ani crash effect!
  • Zvýšený športový výkon a brutalná sila

DÁVKOVANIE

Pridajte 1 odmerku (15g) do 150-200ml studenej vody a miešajte alebo trepte niekoľko sekúnd. Konzumujte 30minút pred cvičením.

UPOZORNENIE

Len pre dospelých. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak máte akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím produktu. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: