w3c

w3c

Hi-Tech Pharma - PLASMAGEN 80 KAPSÚL

Hi-Tech Pharma - PLASMAGEN 80 KAPSÚL

PLASMAGEN® je jediný svojho druhu NO produkt, ktorý používateľom poskytuje nikdy predtým nepociťovanú úroveň svalovej pumpy a prekrvenie. Hi-Tech vložil do vašich rúk silu pre maximálny hypertrofický rast svalov. 

Hi-Tech Pharma

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Hi-Tech Pharma - PLASMAGEN 80 KAPSÚL

PLASMAGEN® od spoločnosti Hi-Tech Pharma je vôbec prvý produkt, ktorý bol navrhnutý tak, aby nielen zvýšil hladiny NO, ale tiež úplne inhiboval a deaktivoval arginázový enzým skôr, ako môže negatívne ovplyvniť naše zisky. Športová výživa s oxidom dusnatým (NO) sa stala najväčšou kategóriou produktov športovej výživy. Napriek desiatkam "pokrokov" v suplementácii NO zostáva tradičná športová výživa NO stále chybná z jedného základného dôvodu. Tento nedostatok možno ľahko odhaliť jednoduchou kontrolou formulácií v produktoch NO a to v celom odvetví športovej výživy. Formulácie v týchto produktoch demonštrujú zlyhanie zo strany iných spoločností zaoberajúcich sa doplnkami pochopiť a zamerať sa na najúčinnejšie prostriedky na podávanie L-arginínu na tanieri na produkciu NO, čo je zneschopnenie enzýmu arginázy. L-arginín je tiež cieľom agmatínu a L-citrulínu, ale sú priamou cestou, ako sa tam dostať. Argináza je enzým, ktorý rozkladá arginín, čo je problém pre doplnky NO, pretože arginín je zdrojom produkcie NO. S výnimkou Hi-Tech Pharmaceuticals žiadna iná doplnková spoločnosť neprišla na to, ako riešiť problém arginázy priamo... a vyňať arginázu z rovnice NIE!

V objavoch veda často nachádza účel. Pri hľadaní nesúvisiacich aplikácií došlo k mnohým novým vedeckým objavom. Hi-Tech pôvodne vyvinul S-(2-boronetyl)-L-cysteín HCl (BEC) ako sexuálny stimulant, keď zdokonaľoval svoju formuláciu pre Stamina-Rx®, len aby zistil, že tieto zlúčeniny majú úžasné vlastnosti pri budovaní svalov. Hi-Tech využíva BEC, nový inhibítor arginázy v Plasmagen® na pokrytie vysokej dávky inozitol citrulínového kremičitanu ako Nitro-Rx® a na bránenie arginázy tým, že ju robí zbytočnou. To ponecháva množstvo L-arginínu bez kompromisov vo svalovom fonde, aby sa vytvorilo množstvo NO, čo vedie k maximálnej svalovej vazodilatácii.

Asi 30-45 minút po užití dávky PLASMAGEN® začne silný inhibítor arginázy blokovať arginázu do vášho krvného obehu. Odtiaľto sa nové a nikdy predtým nevídané NO prekurzory vrátane Nitro-Rx™ začnú rýchlo premieňať na chemikáliu na budovanie svalov a posilnenie sily, po ktorej tak zúfalo túžime. Zatiaľ čo tieto hladiny začnú stúpať, telo reaguje vyslaním vyšších hladín arginázy do miest konverzie v snahe znížiť hladiny NO. PLASMAGEN® pôsobí proti tomu dvoma najsilnejšími inhibítormi arginázy, ktoré sa nachádzajú v prírode, a účinne nútia vaše telo do čo najanabolickejšieho stavu.

Keďže NO teraz presahuje nadfyziologické úrovne, zvyšok receptúry PLASMAGEN® začína upravovať kľúčové telesné procesy, aby sa naplno využil stav intenzívneho budovania svalov. Svalové bunky sú obohatené o silu a silu zvyšujúcu adenozín-5-Triphopsát, ktorý rýchlo zvyšuje produkciu glykogénu. Toto zvýšenie glykogénu spôsobuje, že svaly napučia ako vo veľkosti, tak aj vo využiteľnej sile, čo vám umožní posunúť genetické obmedzenia a prinútiť svalové vlákna k explozívnemu rastu.

PLASMAGEN® je taký silný, že jeho účinky si všimnete už pri prvom použití a budú sa zvyšovať a dopĺňať s každou ďalšou dávkou. Kvôli tejto extrémnej sile by sa PLASMAGEN® nikdy nemal používať viac ako 5x týždenne, pretože rýchly nástup novej svalovej hmoty si vyžaduje intenzívne obdobia na zotavenie. Na uľahčenie tohto zotavenia zvýšte príjem chudých bielkovín z celých potravín alebo práškových bielkovín, aby ste zabezpečili, že svaly dostanú výživu potrebnú na rast.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Ako doplnok stravy užite 4 kapsuly 30-60 minút pred silovým tréningom s najmenej 3 deci vody alebo šťavy. PlasmaGen® užívajte LEN v dňoch, keď aktívne cvičíte. Väčšina jedincov zaznamená počiatočné vazo-expanzné účinky do 15-45 minút po požití. Opäť platí, že tieto účinky majú tendenciu byť podstatne viditeľnejšie každých pár minút. PlasmaGen® indukuje svoje maximálne vazo-expanzie/indukujúce účinky do 60-90 minút po požití a bude sa znižovať na základnú líniu 6-12 hodín po požití. NEPREKRAČUJTE PÄŤ (5) dávok ZA TÝŽDEŇ A NEPOUŽÍVAJTE VIAC AKO JEDNU dávku DENNE.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: