w3c

w3c

Hyde Nightmare 312 G
  • Hyde Nightmare 312 G

PRO SUPPS Hyde Nightmare 312 G

31,90 €

PRO SUPPS Hyde Nightmare 312 G

HYDE® Nightmare bol vyvinutý pre vysokovýkonných športovcov, ktorí znášajú nadmerné množstvo fyzického a duševného stresu. Poháňaný klinicky skúmanými zložkami na zlepšenie svalového a duševného výkonu, ako aj na doplnenie stratených tekutín počas náročnej aktivity.

Hyde Nightmare 312 G

PRO SUPPS Hyde

31,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

PRO SUPPS Hyde Nightmare 312 G

HYDE® Nightmare od spoločnosti PRO SUPPS bol vyvinutý pre vysokovýkonných športovcov, ktorí znášajú nadmerné množstvo fyzického a duševného stresu. Poháňaný klinicky skúmanými zložkami na zlepšenie svalového a duševného výkonu, ako aj na doplnenie stratených tekutín počas náročnej aktivity.

Odporúčané dávkovanie:

Na posúdenie tolerancie zmiešajte 1/2 odmerky HYDE Nightmare s 2 deci studenej vody. Po vyhodnotení tolerancie zmiešajte 1 odmerku HYDE Nightmare s 3-4 deci studenej vody a konzumujte 15-30 minút pred intenzívnym tréningom alebo súťažou. Nekonzumujte HYDE Nightmare do 4 hodín pred spaním. Počas užívania HYDE Nightmare neužívajte žiadne iné produkty, ktoré obsahujú kofeín alebo stimulanty.

Upozornenie:

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých vo veku od 18 rokov. Pred použitím tohto alebo iného výživového doplnku sa poraďte s lekárom. Neužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte, ak máte alebo máte podozrenie, že by ste mohli mať zdravotný stav, alebo ak užívate akékoľvek lieky na predpis alebo voľnopredajné lieky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prekročenie odporúčaného dávkovania môže mať nepriaznivé zdravotné účinky. Tento produkt obsahuje 300 mg kofeínu, čo zodpovedá približne 3 šálkam kávy a nemusí byť vhodný pre jednotlivcov, ktorí sú citliví na účinky kofeínu. Príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a občasný zrýchlený tep. Okamžite prerušte používanie a poraďte sa s kvalifikovaným lekárom, ak sa u vás objavia nežiaduce účinky. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: