w3c

w3c

ALR Industries - Viper Hyperdrive® 5.0+ DMAA 60 tabliet

49,90 €

ALR Industries - Viper Hyperdrive® 5.0+ DMAA 60 tabliet

Pre obrovské zvýšenie energie, rýchly metabolizmus a spaľovanie tukov. Super spalovač tukov s DMAA

Počet dávok v balení: 630 mg / 60 tabliet

ALR Industries

49,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

ALR Industries - Viper Hyperdrive® 5.0+ DMAA 60 tabliet

Viper Hyperdrive® 5.0+ od spoločnosti ALR Industries je najnovšia a lepšia verzia známeho spaľovača tukov s DMAA. Už jedna tableta vám dá obrovskú energiu, ktorá vydrží hodiny, poskytne vám motiváciu a pomôže vám spáliť tuk.

Viper Hyperdrive® je jedinečná zmes s mnohými vysoko účinnými zložkami. Tento spaľovač tukov obsahuje okrem iného zložky efedrín, arabskú akigiu, extrakt zo zeleného čaju a kofeín. Pre Viper Hyperdrive sa navyše používajú látky Theobromine, Yohimbe a DMAA. Všetko dohromady silná zmes s maximálnymi účinkami! Špeciálna kombinácia zásobníkov ECA (efedrín, kofeín a apsirín) z 90. rokov spolu s Thermo-RX z Acacia rigidula robí tento spaľovač tukov takým jedinečným.

Výhody energetického doplnku Viper Hyperdrive®:

 • dodáva nesmiernu energiu celé hodiny
 • extrémne stimuluje váš metabolizmus
 • pomáha vám spaľovať tuky a chudnúť
 • znižuje pocit hladu
 • podporuje skvelú náladu
 • ... a to všetko bez zlyhania alebo iných vedľajších účinkov!

Spoločnosť ALR Industries vyrobila extrémny spaľovač tukov, ktorý vás robí šťastnými a motivovanými pri dosahovaní vašich cieľov pri chudnutí. Ingrediencie Viper Hyperdrive® 5.0+ sú v dokonalej zmesi, ktorá zabezpečí, že tuk bude spaľovaný ako primárny zdroj vo vašom tele. Spaľovač tukov zároveň mimoriadne stimuluje váš metabolizmus a vy naberáte veľké množstvo energie na celý deň.

ALR Industries - Viper Hyperdrive® 5.0+ DMAA 60 tabliet odporúčané dávkovanie:

Navrhované použitie

Užite 1 tabletu ráno s 200 - 300 ml vody pred raňajkami a 1 tabletu popoludní nalačno. Neužívajte viac ako 4 tablety denne.

Pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok by mali konzumovať iba zdraví dospelí starší ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

ALR Industries - Viper Hyperdrive® 5.0+ DMAA 60 tabliet zloženie a informácie o výživovej hodnote:

 • Veľkosť dávky: 1 tableta
 • Počet dávok v balení: 60 dávok
 • Balenie: 60 tabliet
 • Patentovaná zmes: 525 mg
 • Ephedra Extract 25mg (listy), Acacia Rigidula Extract (95% phenylehylamine Alkaloids including: B-fenyletylamine, MethylSynephrine, N-Methyl-B-fenythylamine and R-beta-methylphenylethylamine), DMAA (Methylhexamine HCI), Green Tea % Extraktu (štandardizovaný pre EGCG, teofylín a polyfenois), bezvodý kofeín, teobromín, extrakt z Yohimbe (dodáva yohimbín, 11-hydroxyyohibín a alfa-yohimbín) a 1,3-di-n-propyl-7-proparglxantín. < / li>
 • Citrus RX® Proprietary Synergistic Matrix: 125 mg
 • Citrus Natsudaidai Hayata Extract, CitrusJunos Sieb, Ex Tanaka Extract, Citrus limonium Extract, Citrus Aurantium Extract (ovocie) (štandardizované na: Synephrine, Norsynphrine Hcl Isopropylnorsnephrine HCI, Naringen).

*% RDA = percento odporúčaného denného príjmu (na základe dennej potreby 2 000 kalórií)

Viper Hyperdrive® 5.0+ ALR Industries (DMAA) / ďalšie zložky:

Dextróza, mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymetylškrobu, fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý, oxid kremičitý, FD&C Red # 40.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: