w3c

w3c

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone 120 tabliet

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone 120 tabliet

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone je prírodná anabolická formula 100% bez dopingu. Ide o výživový doplnok, komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami.

Balkan

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone 120 tabliet

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone je prírodná anabolická formula 100% bez dopingu. Ide o výživový doplnok, komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami.

Pregnolone NIE JE Pregnenolone! Pregnolone je 100% prírodný!

Pregnolone je PRÍRODNÁ ANABOLICKÁ FORMULA

Komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami. Podporuje regeneráciu, obnovu buniek, libido, správnu hormonálnu činnosť a sexuálnu výkonnosť.

Výhody Balkan Pharmaceuticals Pregnolone:

 • Podporuje regeneráciu a obnovu buniek
 • libido
 • správnu hormonálnu činnosť
 • hladiny testosterónu
 • má antiaromatické vlastnosti
 • sexuálnu výkonnosť

Hlavné zložky Pregnolonu a ich výhody

ZMA

Výskum naznačuje, že ZMA má významný prínos pre anabolické pochody oganizmu. Štúdia futbalistov z NCAA na Western Washington University, ktorým boli zavedené dávky pred spaním

počas jarnej prípravy sa po dobu ôsmich týždňov, zistila, že prijímanie ZMA malo za účinok nárast úrovne testosterónu o 30 percent, a nárast hladiny inzulínu podobného rastového faktora 1 (IGF-1) o 5 percent. U tých, ktorím bolo podávané placebo, došlo k zníženiu hladiny testosterónu o 10 percent, a pokles v hladinách IGF-1 o viac ako 20 percent.

Okrem zvýšenia hladiny anabolických hormónov mali športovci užívajúci ZMA významne väčšie prírastky v sile a výkone, a získali lepšiu kvalitu spánku, než skupina s placebom. A niekoľko ďalších štúdií tiež zistilo, že zinok spoložne s horčíkom podporuje anabolické vlastnosti.

Lepšia kvalita spánku napomáha regenerácii svalov z tvrdého tréningu.

Ďalšie štúdie v roku 2007 na univerzite Selcuk (Konya, Turecko), oznámila, že štyri týždne užívania doplnkov zinku u mužov zvýšilo hladinu testosterónu v pokoji a po cvičení. Vedci zistili, podobné výsledky suplementáciou zinku na hladiny testosterónu v predchádzajúcej štúdii so zápasníkmi. USDA vedci oznámili, že vysadenie zinku znížilo u testovaných športovcov svalovú silu.To znamená, že udržanie optimálnej hladiny zinku je rozhodujúce pre schopnosť dokončiť rad opakovaných ťažkých cvičení.

Nemeckí vedci zistili, že triatlonistom doplňujúcim horčík po dobu štyroch týždňov zostali zdravé hladiny kortizolu v pokoji aj po triatlone, v porovnaní s triatlonistami užívajúcimi placebo.

ALFALFA complex

Získaný extrakt z listov lucerny zhromaždených v určitom období produkuje výnimočné živiny. Je prirodzeným antipyretikom (znižuje horúčku), detoxikantom a má veľmi dobrú úlohu pri zvyšovaní imunity, zvýšovaní fyzickej sily a chuti do života.

Unikátny obsah vitamínu K (medzi 20.000 a 60.000 IU) zabraňuje krvácaniu a uľahčuje zrážanie krvi. V poslednej dobe začal byť lucerna široko používaná po celom svete, pretože je bohatým zdrojom minerálnych látkok, sacharidov, bielkovín, pektínov, trieslovín, saponínov, amínov, kumarínov, triterpénov, karotenoidov, purínov, sterolov, pigmentov , izoflavónov, atď. Rastlina má tak antihemoragické(proti krvácavé) a remineralizačné vlastnosti. To je to, čo sa hovorí o lucerne, že má výnimočné terapeutické vlastnosti.

ALFALFA komplexný produkt

 • výnimočný nutričný ​​zdroj (všetkých 23 aminokyselín nevyhnutných pre ľudský organizmus, 8 esenciálnych) s podielom proteínu 52%.
 • jeden z najlepších zdrojov vitamínu K, ktorý zvyšuje rýchlosť zrážania krvi.
 • obsah kremíka (viazaný na fosfor ) vedie k absorpcii vápnika a znižuje možnosť osteoporózy, pomáha datoxikácii pečene, má anti-alergické hepatoregeneračné vlastnosti
 • tonikum nervového systému, pečeňové tonikum, obličkové tonikum, srdcové tonikum, sexuálne tonikum
 • revitaminizančný charakter, výživný a remineralizačný, jeden z najlepších zdrojov beta-karoténu (na vitamín A)
 • sedatívne, upokojujúce vlastnosti
 • diuretikum, protizápalový účinok močových ciest
 • mierne preháňadlo
 • zmierňuje bolesť a stuhnutosť kĺbov
 • proti karcinogénny prevenčný účinok (prevencia)
 • antifungálny, antibakteriálny, najmä gramnegatívne organizmy (väčšina štúdií boli vykonané na salmonele)
 • antipyretikum
 • podporuje funkciu hypofýzy
 • obsahuje saponíny a adaptogény

TESTOMIX complex

Tribulus terrestris je rastlina používaná už od staroveku v tradičnej čínskej a indickej medicíne (Ayurveda). Gréci rastlinu používali ako diuretikum a tonikum; pre protizápalové a antiseptické vlastnosti. Bulhari použiívali Tribulus terrestris pre sexuálne stimulovanie a zvýšenie pôrodnosti. Čína na liečbu ochorení pečene, renálnych a kardiovaskulárnych porúch. Pestuje sa v rôznych častiach sveta, najmä v Severnej a Južnej Amerike, Austrálii, Európe, na Strednom východe a v Afrike. Rastie aj v našej krajine (Rumunsko), v piesočnatých pôdach, najmä na juhu.

Tribulus terrestris je športovcami oceňovaný, pretože má schopnosť zvyšovať fyzickú výkonnosť, s tonizujúcou vlastnosťou. V podstate ide o podporu tvorby luteizačného hormónu, ktorý stimuluje produkciu testosterónu (mužský hormón). Tribulus terrestris sa používal od 70. rokov u kulturistov ako tajný doplnok. V profesionálnom športe bola táto rastlina bola najsilnejšou prírodnou alternatívou syntetických anabolických steroidov.

Výhody sú zaznamenané pri zvyšovaní svalovej sily a urýchlení regenerácie svalov po dlhej záťaži, pretože podporuje syntézu testosterónu a bielkovín a pozitívnu dusíkovú bilanciu. Štúdia vykonaná na športovcov kontrolovala hormonálne reakcie so 750 mg / deň Tribulusu a ukázalo sa zvýšenie produkcie luteinizačného hormónu u mužov o 72%.

MACA (Lepidium meyenii) - žerucha peruánska

MACA je rastlina odporúčaná pre normalizáciu sekrečnej činnosti pohlavných žliaz u mužov a žien a zvyšovanie telesnej sily. Tiež sa nazýva "Peruánsky ženšen" MACA je jednoročná rastlina pestuje v centrálnej vysočine Peru, v Južnej Amerike. MACC koreň pripomína reďkovku a v Peru je slávny viac ako 2000 rokov. Maca sa používa v tradičnej medicíne k zvýšeniu libida u oboch pohlaví, zlepšenie erektilnej funkcie, zvyšuje plodnosť a libido, zvyšuje vitalitu a eliminuje únavu a vyčerpanie.

Rastlina má vysoký obsah: bielkovín, aminokyselín (arginín, histidín, fenylalanín, treonín a tyrozín), glukozinolátov (glucotropaeolin, m- a p-metoxiglucotropaeolin) imidazolu alkaloidov (lepidilinele A a B), flavonoidov, anthokyanov, isopteropodínov, karbolínov, saponínov, sterolov (sitosterol, stigmasterol), trieslovín, nenasýtených mastných kyseliín, vitamínov (B1, B12, C, E a K), stopových prvkov (Ca, Fe, mg, K, P, Zn) a esenciálnych olejov.

Stimuluje sexuálne funkcie, libido, zvyšuje spermatogenézu a plodnosť, zlepšuje známky erektilnej funkcie, pozitívne pôsobí na ovuláciu a sexuálny apetít. Má rekondičné a regeneračné vlastnosti: adaptogén. Prispieva k amplifikácii adaptability tela na každodenný stres; normalizácii sekrečnej činnosti pohlavných žliaz u mužov a žien; zvyšovaniu libida; zlepšeniu vitality; znižuje únavu, zlepšenie celkového stavu a odolnosť organizmu.

YTE - yolk tissue extrakt (vaječný extrakt - embryo)

Početné štúdie potvrdili YTE ponúka nepreberné množstvo možných zdravotných výhod, vrátane stimulácie sexuálnej funkcie a libida, značné zvýšenie energie a vytrvalosti, podpory svalovej sily pre športovcov a pocit pohody.

YTE sa používa ako prídavná energia a sila. YTE vám pomôžu zvládnuť väčšiu dávku fyzickej aktivity, vrátane rýchlejšieho zotavenia po tvrdej práci. YTE tiež zlepšuje hladinu energie a zvýšuje vytrvalosť.

Passiflora caerulea - Mučenka

Chrysín je bioflavonoidný extrakt z mučenky (Passiflora caerulea). Chrysín je k dispozícii ako doplnok v kulturistike a je predávaný ako živina, ktorá môže zvýšiť hladinu testosterónu. Je dobre známe, že konverzia testosterónu na estrogén môže spôsobiť rozvoj prsného tkaniva u mužov (gynekomastia). Tento problém sa vyskytuje najmä pri použití anabolických steroidy. Preto by ste mali jesť prírodné látky s anti-estrogénnym účinkom.

Chrysin je antiestrogén s nasledujúcimi vlastnosťami: zlepšuje rovnováhu mužskej hormonálnej tvorby - vyrovnáva pomer testosterónu / estrogénu udržiavaním normálnej hladiny testosterónu, prispieva k zníženiu pôsobenia enzýmu aromatázy, ktorá katalyzuje konverziu testosterónu na estrogén a znižuje proteín Dax-1, zvyšuje libido a pomáha pri zlepšovaní kvality spermatu.

Saw Palmetto - Serenoa plazivá - extrakt z bobúľ

Saw palmetto extrakt obsahuje aktívne zložky, ktoré pomáhajú brániť premene testosterónu na dihydrotestosterón (DHT). DHT je zlúčenina, ktorá je zodpovedná za stratu vlasov, akné a ďalších nežiaducich vedľajších účinkov intenzívneho užívania steroidov . Stručne povedané, menej DHT znamená viac testosterónu v tele, bez vedľajších účinkov.

Balenie Pregnolone

30 kps (ZMA)+ 30 kps (TESTO MIX) +30 gelcaps (BEE COCKTAIL)+ 30 tbl (ALFALFA COMPLEX) = 119,7 g = 30 denných dávok.

Dávkovanie Pregnolone

Užite ráno 1kps ZMA + 1kps TESTO MIX + 1gelcaps BEE COCKTAIL + 1tbl ALFALFA COMPLEX. Pred užívaním sa poraďte so svojím lekárom, dietológom, alebo sexuológom.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: