w3c

w3c

Testosterone Pack

39,90 €

Testosterone Pack

Balíček obsahuje nadupané testosterónové boostre Pregnolone od špičkových výrobcov ako je Balkan Pharmaceuticals a špeciálny testosterone booster od Musclebody nutrition 150 kapsúl

Testosterone

39,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Testosterone Pack Balkan Pharmaceuticals Pregnolone + MB Testobooster

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone je prírodná anabolická formula 100% bez dopingu. Ide o výživový doplnok, komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami.

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone 120 tabliet

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone je prírodná anabolická formula 100% bez dopingu. Ide o výživový doplnok, komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami.

Pregnolone NIE JE Pregnenolone! Pregnolone je 100% prírodný!

Pregnolone je PRÍRODNÁ ANABOLICKÁ FORMULA

Komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami. Podporuje regeneráciu, obnovu buniek, libido, správnu hormonálnu činnosť a sexuálnu výkonnosť.

Výhody Balkan Pharmaceuticals Pregnolone:

  • Podporuje regeneráciu a obnovu buniek
  • libido
  • správnu hormonálnu činnosť
  • hladiny testosterónu
  • má antiaromatické vlastnosti
  • sexuálnu výkonnosť

Dávkovanie Pregnolone

Užite ráno 1kps ZMA + 1kps TESTO MIX + 1gelcaps BEE COCKTAIL + 1tbl ALFALFA COMPLEX. Pred užívaním sa poraďte so svojím lekárom, dietológom, alebo sexuológom.

MB Nutritioin Testo Booster 150 kapsúl

V podstate existujú dva typy stimulátorov testosterónu. Prírodný a syntetický doplnok / doplnky. Syntetické (kategória) sú známe ako anabolické steroidy. Anabolické steroidy sú bsp. Testosterón enanthate, testosterón propionát, dekanoát nandrolonu, Dianabol (methandienone), oxandrolone, atď. Tieto syntetické produkty testosterónu majú priniesť pozitívne výsledky. Ale bohužiaľ aj s nepríjemnými, nebezpečnými vedľajšími účinkami. Z tohto dôvodu sa stále viac a viac kulturisti a atléti snažia používať bezpečnejšie náhrady testosterónu a zosilňovača ako BSP. Napríklad Testo Booster od MB Nutrition. Zvyšovanie voľného testosterónu vám pomôže.

Výhody

D-asparágová kyselina potvrdila priamy účinok na produkciu testosterónu u človeka. D-asparágová kyselina sa prevedie na veľmi prominentný signál metabolitov zvaných NMDA (N-metyl-D-aspartát). Tento stály prílev NMDA v prednej hypofýze a hypotalamu zaisťuje akútne uvoľňovanie hormónu a uvoľňujúceho rastového hormónu (GHRH). Hormón spôsobuje uvoľnenie rastového hormónu HGH. Tiež známy ako somatoliberín / somatropín. Faktor prolaktín (PRF) a hormón uvoľňujúci gonadotropín (GnRH, tiež známy ako hormón uvoľňujúci gonadotropín). Všetky tri hormóny podieľajúce sa uprednostňujú produkciu a sekréciu rastového hormónu (GH alebo HGH) prolaktínu. Folikuly stimulujúceho hormónu (FSH) a luteinizačného hormónu (LH). To všetko zvyšuje váš svalový rast, enormne. Výrazne zlepšuje príjem bielkovín / syntézu bielkovín.

Testosterón Booster od MB nutrition s bodavým žihľavovým koreňovým extraktom:

Stinging Extract z koreňov žihľavy (Urtica dioica) je extrahovaný v Európe

Dávkovanie

Vezmite 5 kapsúl denne v pomere (2:1:2). Zapite dostatkom studenej vody. Maximálna denna dávka je 6 kapsúl.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: