w3c

w3c

ANDRORGANICS - ANASTEROL 90g

19,90 €

ANDRORGANICS - ANASTEROL 90g

Ide o extrémne silný a výnimočný extrakt sterolov a ďalších synergicky pôsobiacich látok a biologicky aktívnych zlúčenín zodpovedných za produkciu anabolického účinku.

Pri silovom tréningu a dostatočnom množstve bielkovín zaznamenáte zvýšenú fyzickú kondíciu, štart proteosyntézy (zvýšené zabudovanie bielkovín do svalov) a zvýšený nárast svalovej hmoty v priemere 10 až 15 %.

ANDRORGANICS -

19,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Androrganics Anasterol 90g

Anasterol obsahuje extrémne silný a výnimočný extrakt sterolov a ďalších synergicky pôsobiacich látok a biologicky aktívnych zlúčenín zodpovedných za produkciu anabolického účinku.

Pri silovom tréningu a dostatočnom množstve bielkovín zaznamenáte zvýšenú fyzickú kondíciu, štart proteosyntézy (zvýšené zabudovanie bielkovín do svalov) a zvýšený nárast svalovej hmoty v priemere 10 až 15 %.

Zdravotné účinky:

 • Protizápalové účinky a antioxidačné účinky
 • Zvyšuje chuť do jedla
 • Zlepšuje kvalitu spánku
 • Zvyšuje počet červených krviniek
 • Zlepšuje činnosť srdca
 • Zvyšuje odolnosť proti infekciám
 • Zvyšuje hladiny HDL (dobrého) cholesterolu a znižuje hladiny LDL (zlého) cholesterolu
 • Nezvyšuje krvný tlak
 • Žiadne negatívne vedľajšie účinky

Pri užívaní AnaSterolu je dôležité zvýšiť príjem bielkovín, optimálne na 2 g na 1 kg telesnej hmotnosti a zaradiť silový tréning, pokiaľ je vaším cieľom rast svalovej hmoty a využitie plného potenciálu produktu.

Anasterol odporúčame užívať 2 až 3 mesiace, pre zosilnenie výsledkov je vynikajúca kombinácia s Tribandrolom. Anasterol je bez príchute (prirodzená chuť na základe zloženia), bez konzervantov, bez stabilizátorov, GMO free, bez E-čiek.

Účinné zložky:

Beta-Ekdysterón 99 %: Je silne anabolický a poskytuje zvýšenie rastu svalovej hmoty behom niekoľkých týždňov, čo potvrdzujú mnohé štúdie. Je to rastlinný sterol, ktorý dokázateľne zvyšuje proteosyntézu a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Taktiež zvyšuje regeneráciu, podporuje psychickú vyrovnanosť a tvorbu testosterónu. Beta-ekdysterón je už veľmi dlho základným stavebným kameňom silových športovcov východného bloku.

Smilax Officialus Sieboldii 99 % extract: Je rastlina vyskytujúca sa v Strednej Amerike, Číne a Japonsku, kde sa už roky používa v tradičnej medicíne na zvýšenie vitality a sexuálnej potencie, tiež priaznivo pôsobí na mužský hormonálny systém, najmä na tvorbu testosterónu, progesterónu a výrazne podporuje anabolické a metabolické procesy ľudského tela. Významný je aj fakt, že pôsobí detoxikačne na organizmus a zlepšuje vitalitu pečene. Obsahuje prírodné steroidné saponíny a fytosteroly, čo z neho robí výnimočne anabolickú zložku, ktorá podporuje proteosyntézu a rast svalovej hmoty.

L-Citrulín malát: Kombinácia aminokyseliny L-Citrulín a malátu (kyseliny jablčnej), ktorá ponúka zvýšenie výkonu, oddialenie únavy a zrýchlenie regenerácie. L-Citrulín rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a odstráni z tela toxíny (ako kyselinu mliečnu, či amoniak), taktiež zvyšuje hladinu ATP.

Beta-alanín: Zvýšenie svalovej sily, zlepšenie výkonu, zvýšenie vytrvalosti, oddiaľuje únavu a bráni tvorbe kyseliny mliečnej, preto je vhodný pri silových športoch.

Acetyl-L-karnitín: Veľmi účinná forma karnitínu, ktorá zabezpečuje premenu tuku na energiu. Taktiež zvyšuje produkciu testosterónu, pomáha zvyšovať kostnú a svalovú hmotu. Zlepšuje funkciu srdca, mozgu a kontrakcie svalov.

Kreatín etylester: Podporuje silu, výbušnosť a objem svalov bez zavodnenia, oddiaľuje únavu svalov, zvyšuje energiu.

Tongkat Ali 1 200:1 extrakt: Stimuluje produkciu testosterónu a znižuje hladinu viazaného t.j. metabolicky neaktívneho testosterónu.

Tribulus terrestris 99 % Protodioscín: Výskumy ukazujú prudký nárast testosterónu u väčšiny užívateľov Tribulusu. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu.

Metoxyizoflavón: Metoxyizoflavón zvyšuje čistú svalovú hmotu a zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu.

Kreatín Nitrát: Kreatín nitrát je najviac vo vode rozpustná forma kreatínu. Napomáha zvýšiť vazodilatáciu dusičnanov a maximalizuje absorpciu pre svalové napumpovanie.

Alfa-lipoová kyselina: Je silná anabolická zložka sama o sebe, ale taktiež zvyšuje účinnosť ostatných zložiek Anasterolu. Zároveň pôsobí ako silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály.

Chryzín: Anti-estrogén, ktorý znižuje katabolizmus a zabraňuje aromatizácii. Vykazuje protizápalové a antioxidačné účinky.

ZMB6: Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA vo vyváženom synergickom pomere zvyšuje celkovú a voľnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý ešte zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka.

Výhody:

 1. Aktivuje anabolický rastový faktor IGF-1
 2. Zvyšuje rýchlosť proteosyntézy, teda schopnosť tvorby svalových bielkovín
 3. Zvyšuje tvorbu rýchlych aj pomalých svalových vlákien
 4. Zlepšuje syntézu ATP a PCr
 5. Zvyšuje množstvo svalového glykogénu
 6. Zrýchľuje spaľovanie tuku
 7. Zbavuje telo kyseliny mliečnej

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (1 zarovnaná odmerka, 1 g) ráno 15 min. pred jedlom a druhú približne 30 minút pred tréningom. Odstup medzi jednotlivými dávkami by mal byť najmenej 6 hodín. V netréningový deň v poobedňajších hodinách alebo celú dávku ráno. Zamiešajte do malého množstva vody a vypite, pre chuť môžete pridať ochutené BCAA.

 • Pri hmotnosti do 90 kg: 2 g denne
 • Pri hmotnosti nad 90 kg: 3 g denne

Pyramída pre pokročilých športovcov:

 • 1.-7. deň 1 g
 • 8.-45. deň 2 g
 • 46.-52. deň 1 g

Po tomto cykle zaraďte prestávku 2 mesiace.

Pyramída pre výkonnostných športovcov na 90 dní:

 • 1.- 6. deň 1 g
 • 7.-30. deň 2 g
 • 31.-50. deň 3 g
 • 51.-70. deň 2 g
 • 66.-90. deň 1 g

Po tomto cykle zaradte prestávku 3 mesiace.

Najlepšie užívanie je v cykloch, odporúčame užívanie 3 cyklov po sebe. Takto je možné cyklus opakovať pokiaľ vám bude prinášať benefity.

Zloženie

Beta-ekdysterón, ZMB6, magnézium citrát, citrát zinočnatý, pyridoxín hcl (vitamín B6), smilax sieboldi extrakt 99 %, citrulín malát, beta-alanín, acetyl l-karnitín, kreatín etylester, tongkat ali, tribulus terrestris extrakt 95 % saponínov, kreatín nitrát, 5-metyl-7-metoxyizoflavón, alfalipoová kyselina, chryzín.

Upozornenie

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. V žiadnom prípade neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Riaďte sa informáciami na obale. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Výrobca ani dodávateľ nezodpovedá za prípadné škody spôsobené nesprávnym užívaním. Neužívajte vysoké dávky pri akomkoľvek poškodení obličiek. Pri akýchkoľvek zdravotných problémoch sa o užívaní poraďte zo svojim lekárom.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: