w3c

w3c

Weider - L-Carnitine 100 kapsúl

19,90 €

Weider - L-Carnitine 100 kapsúl

Bude vám pomáhať pri dosahovaní vašich športových cieľov. L-karnitín je aminokyselina, ktorá zodpovedá za prenos mastných kyselín do mitochondrií, kde dochádza k ich spaľovaniu a využití na energiu.

Weider -

19,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Weider - L-Carnitine 100 kapsúl

L-karnitín je podstatnou súčasťou ľudského metabolizmu tukov. Podporuje hlavne transport tukov do svalov kde sa spaľuje na energiu. Ak je nedostatok L-karnitínu spaľovanie tukov nemôže správne fungovať. Telo je schopné produkovať ho samo o sebe, ale potrebuje esenciálne aminokyseliny, veľký počet vitamínov a železo. Počas diéty je možné, že telo nebude vytvárať L-karnitín v takom množstve, aké je potrebné a preto je potrebné ho dodávať formou tabliet, aby Vaša tvrdá drina priniesla aj dobré výsledky. S vysokou dávkou L-karnitínu je to o to viac efektívnejšie, nakoľko je dobrý na chudnutie, ale aj ako súčasť správneho životného štýlu.

Aký karnitín je najúčinnejší?

V marketingu výrobcov sú používané slová na obaloch ako + L-carnitine, aby sa lepšie predával. Nedajte sa nachytať na pekný obal, či názov! Minimálne účinné množstvo karnitínu je 500 mg, čiže treba si čítať nutričné hodnoty tyčinky, nakoľko tam môže byť presne to čo by ste nečakali, napríklad zanedbateľných 50 mg karnitínu. Ak si nepreštudujete nutričné hodnoty môže sa Vám stať, že zjete sladkosť s veľkým množstvom cukru, ale s minimom karnitínu.

WEIDER L-Carnitine kapsuly

Zaujímavosť: Karnitín nie je dobrý len na spaľovanie tukov. Podporuje napríklad aj srdečnú a mozgovú činnosť, takže aj keby ste nechceli spaľovať tuky, je dobré užívať karnitín. Taktiež má aj ďalšie, menej známe, pozitívne účinky. Karnitín napríklad znižuje poškodenie svalov pri ťažkých tréningoch, čo bolo zistené a potvrdené v štyroch nezávislých štúdiách (testované osoby užívali 2g karnitínu denne). V iných štyroch štúdiách sa zase potvrdilo, že karnitín znižuje únavu a to nie len tú pri výkone, ale aj celkovú únavu počas dňa. Aj pre toto všetko je karnitín vhodné užívať každý deň, nie iba pred výkonom.

Náš tip: Ak chcete spáliť len nejaké tuky, prípadne trošku vyrysovať, postačí Vám aj samotný Weider karnitín. Samozrejme pri spaľovaní tukov je dôležité pridať aeróbny výkon. Pre ešte lepší efekt odporúčame kombinovať s arginínom a užívať pravidelne s jedlom aj takzvané zdravé tuky. Ak ale potrebujete výrazne zhodiť na hmotnosti, pridajte k užívaniu karnitínu aj termogénny spaľovač tukov.

Nutričné hodnoty 3 kps (1 dávka)
Energetická hodnota 16 kJ/4 kcal
Bielkoviny 0,3 g
Sacharidy <0,1 g
Tuky <0,1 g
L-karnitín 1500 mg

Zloženie

L-karnitín, karnitín tartrát, želatína, oddeľovací prostriedok: stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Dávkovanie

3 kapsuly denne, najlepšie pred tréningom a ráno.

Upozornenie!
Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: