w3c

w3c

EXTRIFIT FATALL FAT BURNER 130 KAPSÚL

25,90 €

Fatall ® Ultimate Fat Burner je silný a účinný spaľovač tuku, ktorý je určený pre efektívne odbúravanie tukových zásob. Je určený ako pre kondične cvičiacich tak i pre vrcholových športovcov. Samozrejme ho ale môže používať tiež nešportujúca verejnosť a každý, kto sa usiluje o redukciu tukových zásob a telesnej váhy. Fatall ® Ultimate Fat Burner obsahuje celkom 21 účinných látok sa synergickým (vzájomne sa podporujúcom) účinkom, jedná sa o najkomplexnejšie zloženie na súčasnom trhu!

EXTRIFIT FATALL

25,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT FATALL FAT BURNER 130 KAPSÚL

Fatall ® Ultimate Fat Burner je silný a účinný spaľovač tuku, ktorý je určený pre efektívne odbúravanie tukových zásob. Je určený ako pre kondične cvičiacich tak i pre vrcholových športovcov. Samozrejme ho ale môže používať tiež nešportujúca verejnosť a každý, kto sa usiluje o redukciu tukových zásob a telesnej váhy. Fatall ® Ultimate Fat Burner obsahuje celkom 21 účinných látok sa synergickým (vzájomne sa podporujúcom) účinkom, jedná sa o najkomplexnejšie zloženie na súčasnom trhu! Pozrite sa nižšie na zloženie a popis jednotlivých účinných látok a presvedčte sa sami.

Takto komplexný spaľovač tuku nemá na trhu obdobu a je vôbec najúčinnejším výrobkom v kategórii spaľovačov tuku. Produkt Fatall ® Ultimate Fat Burner je zostavený špeciálne tak, aby podporoval nielen spaľovanie tuku, ale aby ste sa v priebehu redukčného programu necítili unavení a aby redukčná diéta neznižovala Váš telesný výkon ani mentálny výkon a neovplyvňovala negatívne Vašu náladu.

Fatall ® Ultimate Fat Burner je v kapsulovanej forme. Vďaka nej je výborne stráviteľný. Kapsule neobsahujú žiadne spojivá ako niektoré tablety, kvôli ktorým sa účinné látky dlho a zle trávia. Pre efektné spaľovanie tuku potrebujete, aby sa účinné látky dostali do krvného obehu rýchlo a začali účinkovať v tú správnu chvíľu. A preto je kapsulovaná forma tou najvhodnejšou voľbou. Naša kapsula je potlačená logom Extrifit ® a farbivo potlače je prírodný.

Niektoré z 21 účinných látok:

 • Extrakt z Garcinia cambogia (50% obsah kyseliny hydroxycitrónovej HCA) efektívne ovplyvňuje metabolizmus tukov, pomáha redukciu telesnej hmotnosti a znižuje chuť do jedla.
 • Extrakt z kôry bielej vŕby (obsah salicínu 50%) vitalizuje, podporuje hormonálnu rovnováhu, prispieva k normálnej funkcii svalov a kĺbov.
 • Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt (obsah rosavinu 4%) podporuje fyzický výkon a kondíciu, rovnako tak ako mentálny výkon, podporuje krvný obeh a pôsobí ako antioxidant.
 • Extrakt z koreňa púpavy lekárskej 5% podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, činnosť pečene a metabolizmus sacharidov, pôsobí protizápalovo.
 • Extrakt z kurkumy (obsah kurkumoidov 95%) podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, normálne trávenie, činnosť pečene, pôsobí protizápalovo, pôsobí ako antioxidant a podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a duševnú rovnováhu.
 • Chaluha bublinatá (kelp) prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a znižuje chuť do jedla, podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a funkciu hormonálneho systému.
 • Extrakt z čierneho korenia (obsah piperín 95%) je účinný v kontrole telesnej hmotnosti, pôsobí ako antioxidant, podporuje normálne trávenie, zdravie pečene, normálnu činnosť nervovej sústavy a obeh v jemných krvných cievach a kapilárach.
 • Extrakt z guarany (obsah prírodného kofeínu 10%) podporuje funkciu imunitného systému, znižuje pocity únavy, zvyšuje fyzickú i psychickú vitalitu, je účinný v kontrole telesnej hmotnosti a podporuje metabolizmus tukov.
 • Extrakt zo zeleného čaju (obsah prírodného kofeínu 30%) podporuje metabolizmus tukov a je účinný v kontrole telesnej hmotnosti, podporuje pružnosť ciev a normálnu hladinu cholesterolu, podporuje normálnu hladinu glukózy v krvi, je účinným antioxidantom a zlepšuje duševný stav vrátane lepšej schopnosti koncentrácie pozornosti a učenia.
 • Extrakt z koreňa zázvoru (obsah Gingeroly 5%) podporuje normálnu hladinu cukru v krvi, pôsobí ako antioxidant, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a funkciu imunitného systému, znižuje pocity únavy a vitalizuje, podporuje svalovú činnosť.
 • Extrakt z Citrus aurantium (obsah synefrínu 95%) podporuje metabolizmus tukov a je účinný v kontrole telesnej hmotnosti.
 • Chromium pikolinát - chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.
 • Kofeín pôsobí stimulačne, pomáha zvýšiť bystrosť a obratnosť, pomáha zlepšiť sústredenie a podporuje vytrvalostný výkon.

Odporúčané dávkovanie:

 • užívajte 3 kapsule Fatall ® Ultimate Fat Burner denne
 • pokročilí cvičenci max. 5 kapsúl denne
 • neužívajte viac ako 2 kapsule naraz
 • svoju dennú dávku rozdeľte na viac častí
 • v deň tréningu užívajte tiež 20 minút pred začatím cvičenia
 • v deň bez tréningu užívajte spoločne s jedlom
 • vždy zapite aspoň 200 ml vody

Upozornenie:

Skladujte v suchu pri teplote do 25° C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre osoby trpiace precitlivenosťou na kofeín. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: