w3c

w3c

ALR Industries Huma Pro 667G

58,00 €

ALR Industries Huma Pro 667g

ALR Industries Huma Pro 667g .Proteín,pre ľudí! HumaPro® - biologická dostupnosť a bioúčinnosť základného proteínu.Bolo povedané, že srvátkový proteín je 100% biologicky dostupný a je preto 100% absorbovaný do tela. Biologická dostupnosť je, koľko z toho, čo zjete, je absorbované telom, ale nehovorí nič o tom, koľko skutočne "využije" telo

ALR Industries

58,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

ALR Industries Huma Pro 667g

ALR Industries Huma Pro 667g .Proteín,pre ľudí! HumaPro® - biologická dostupnosť a bioúčinnosť základného proteínu.Bolo povedané, že srvátkový proteín je 100% biologicky dostupný a je preto 100% absorbovaný do tela. Biologická dostupnosť je, koľko z toho, čo zjete, je absorbované telom, ale nehovorí nič o tom, koľko skutočne "využije" telo

ALR Industries Huma Pro je proteín,pre ľudí!

HumaPro® - biologická dostupnosť a bioúčinnosť základného proteínu. Bolo zistené, že srvátkový proteín je 100% biologicky dostupný a je preto 100% absorbovaný do tela. Biologická dostupnosť je, koľko z toho, čo zjete, je absorbované telom, ale nehovorí nič o tom, koľko skutočne "využije" telo. Tieto tvrdenia sú správne o 100% biologickej dostupnosti, ale problémom s týmto tvrdením a na váš úkor je to, že sa absorbuje, spracováva cez obličky a potom sa vylúči ako telesný odpad.Na rozdiel od suplementov srvátkových bielkovín je HumaPro® navrhnutý tak, aby bol úplne absorbovaný a využitý ľudským telom.Dôvodom je, že "pomery" esenciálnych aminokyselín budú stále rovnaké vo všetkých variantoch srvátkového proteínu.

HumaPro® je formulovaný so všetkými esenciálnymi aminokyselinami v presnom pomere a postupnom dodávaní pre to, čo ľudské telo potrebuje na ich úplné využitie. Navyše jedinečný systém dodávania lieku HumaPro® je navrhnutý tak, aby všetky esenciálne aminokyseliny prichádzali súčasne do svalového tkaniva. Zatiaľ čo ostatné proteíny sú len v nesprávnych pomeroch, ale tiež prichádzajú v rôznych časoch. Toto je niečo, o čom by ste mali premýšľať, keď uvidíte ďalšie výrobky na trhu, ktoré sa zdajú byť podobné HumaPro®. Roky vedy boli zaradené do unikátneho dodávacieho systému za HumaPro® a presnej aminokyselinovej sekvencie.

Žiadny iný proteín nie je porovnateľný s HumaPro®:
Ekonomické: náklady sú menej na porciu,ako ostatné bielkoviny †
Super koncentrovaný: * 1 dávka HumaPro® = priemerná celková výživa bielkovinového ekvivalentu 25g s iba 0,02 kalórií na porciu †

1 porcia HumaPro®: 0,02 kalórií, * 25 g bielkovín, 0 g karbohydrátov a 0 g tukov.
4 oz. z kuracieho prsníka: 130 kalórií, 24,20 g bielkovín, 0 g karbohydrátov a 23,95 g tukov.
5 oz. Čierne hovädzie: 361 kalórií, 24,38 g bielkovín, 0 g karbohydrátov a 28,40 g tukov.

Nahradením mäsa za dve jedlá za deň môžete ušetriť približne 500 kalórií!

HumaPro® je tiež vegetariánsky a neobsahuje: gluten, sóju, cukor, laktózu alebo ťažké kovy.

Na rozdiel od suplementov srvátkových bielkovín je HumaPro® navrhnutý tak, aby bol úplne absorbovaný a využitý ľudským telom.

HumaPro® sa vyrába v zariadení s certifikáciou cGMP, inšpekciou FDA, s použitím farmaceutickej kozmetiky Ajinomoto Amino Acids . HumaPro® neobsahuje mliečne alebo živočíšne produkty, sodík, lepok, cukor alebo konzervačné látky. Ajinomoto aminokyseliny sú 100% enzýmu rastlinného pôvodu asimilované a purifikované bez akýchkoľvek syntetických zložiek, činidiel alebo škodlivých chemikálií. HumaPro® je ťažký kov, vírus a kontaminant, ako aj hypoalergénny.

HumaPro® nie sú iba BCAA sú esenciálne aminokyseliny (EAA), nie sú úplnou bielkovinovou matricou ... ostatné 5 EAA chýbajú z receptúr BCAA. Takže nie. HumaPro® je kompletná matrica pre EAA, ktorá je špecifická pre potreby ľudského tela bez toho, aby vznikol odpad alebo významná konverzia na hladinu cukru v krvi.

Dávkovanie: rozmiešajte 1 odmerku v 200 ml studenej vody užívajte pred tréningom / súťažou ale podľa vlastného uváženia. Nekombinujte s bežnými proteínovými produktami minimálne 25 minút pred užitím Huma Pro alebo 2 hodiny po užití Huma Pro nekombinujte s jedlom alebo s proteínovými prípravkami. Pre náročných môžu zvýšiť svoj príjem až na 6 odmerok denne s časovými odstupmi medzi dávkami!

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: