w3c

w3c

GASPARI NUTRITION - MyoFusion Advanced Protein 500 g

GASPARI NUTRITION - MyoFusion Advanced 500 g

Myofusion® Advanced Protein je najinovatívnejšia a vedecky overená zmes bielkovín dostupná na trhu. Myofusion® dodáva telu aminokyseliny posilňujúce svaly po celý deň vďaka zmesi rýchlo pôsobiacich a časovo uvoľnených foriem srvátky a kazeínu.

GASPARI

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

GASPARI NUTRITION - MyoFusion Advanced Protein 500 g

Myofusion® Advanced Protein má záväzok Gaspari Nutrition poskytovať len produkty najvyššej kvality. Jeho špeciálne zloženie zaisťuje nielen ten najchutnejší proteínový prášok dostupný na trhu, ale aj najfunkčnejší. Roky vedeckého výskumu priniesli Myofusion – proteínový prášok, ktorý vám poskytne klinicky overenú zmes 5 najúčinnejších zdrojov bielkovín.

Každý dnes vie, že ak chcete zvýšiť objem svalovej hmoty a spáliť tuk najefektívnejším spôsobom, musíte zvýšiť množstvo bielkovín, ktoré denne skonzumujete. No dôležitým faktorom, na ktorý väčšina výrobcov zabúda, je kvalita proteínu. Proteínová zmes Myofusion bola navrhnutá tak, aby zlepšila svalový anabolizmus tým, že vašim svalom poskytne okamžitý príval aminokyselín prostredníctvom prvotriedneho izolátu srvátkového proteínu a hydrolyzátu srvátkového proteínu.

Vieme, že po intenzívnom tréningu potrebujete rýchlo bielkoviny. Nový špičkový výskum ukázal, že okrem extrémne rýchlo pôsobiaceho proteínu musíte konzumovať presný pomer kazeínového proteínu a srvátkového proteínu, aby ste získali svalovú hmotu. Myofusion Advanced Protein obsahuje starostlivo vytvorenú zmes mliečneho proteínového izolátu, micelárneho kazeínu a srvátkového proteínového koncentrátu. Ak ste skutočným športovcom, ktorý berie svoje cvičenie vážne a tvrdo pracuje na dosiahnutí najlepších výsledkov, musíte sa riadiť klinickou vedou. Každý produkt od Gaspari Nutrition je založený na výskume a Myofusion Advanced Protein je potvrdením tohto tvrdenia.

KĽÚČOVÉ VÝHODY MYOFUSION®

  • 25 gramov srvátky a kazeínu najvyššej kvality
  • Proteínová zmes pre časovo uvoľnenú disperziu aminokyselín
  • Úžasná chuť
  • Vybudujte si štíhle svaly a získajte silu
  • Uspokojiť túžby
  • Bezlepkový
  • Enzýmová zmes
  • Nízkotučný
  • Nulové syntetické farby a nulové pridané cukry

S MYOFUSION® Advanced Protein – najkvalitnejším a najchutnejším produktom na trhu môžete dosiahnuť svoje proteínové ciele každý deň.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Zmiešajte 1 odmerku s 6-8 oz. studenej vody, odstredeného mlieka alebo vášho obľúbeného nápoja v šejkri, pohári alebo mixéri. Používajte medzi jedlami a pred a po cvičení*.

INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH: OBSAHUJE MLIEKO A SÓJU. VYROBENÉ V ZARIADENÍ, KTORÉ SPRACUJE AJ ARAŠIDY, STROMOVÉ ORECHY, PŠENICU A VAJCIA.

Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: