w3c

w3c

EXTRIFIT - WHEY PROTEIN 2000g

40,00 €

EXTRIFIT - WHEY PROTEIN 2000g

100 % Whey Protein je plne instantný, skvele sa rozpúšťa a jeho príprava je teda veľmi jednoduchá. Hotový nápoj má veľmi príjemnú konzistenciu. Príjem tohto vysoko kvalitného zdroja bielkovín prispieva k rastu svalovej hmoty a k jej udržanie v situáciách, kedy je ohrozená katabolizácii. 100% Whey Protein od Extrifit je výborne stráviteľný proteín za skvelú cenu

EXTRIFIT - WHEY

40,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT - WHEY PROTEIN 2000g

100 % Whey Protein je plne instantný, skvele sa rozpúšťa a jeho príprava je teda veľmi jednoduchá. Hotový nápoj má veľmi príjemnú konzistenciu. Príjem tohto vysoko kvalitného zdroja bielkovín prispieva k rastu svalovej hmoty a k jej udržanie v situáciách, kedy je ohrozená katabolizácii. 100% Whey Protein od Extrifit je výborne stráviteľný proteín za skvelú cenu. Vytvorili sme proteínový nápoj pre každého, kto chce vyskúšať kvalitu Extrifit a pritom chce šetriť. 100% Whey Protein je rýdze srvátkový proteín. A o to ide! Nie každý potrebuje mať v proteínu napríklad superdrahé pravé jahody ... Proteín si kupujete, pretože chcete proteín. A tu ho máte. Je kvalitný, dobre sa rozpúšťa a dobre chutí. V každej odmerke tohto proteínu je 23 g bielkovín najvyššej kvality. Hlavná proteínová zložka je európskeho pôvodu.

EXTRIFIT WHEY PROTEIN 2000G CHARAKTERISTIKA

  • perfektná rozpustnosť
  • vynikajúca chuť
  • špičkový, výhradne srvátkový proteín!
  • cenovo dostupný doslova pre každého
  • 4818 mg BCAA v každej odmerke
  • 23 g bielkovín v každej odmerke

Odporúčané dávkovanie:

  • rozmixujte 30 g (1 odmerku) 100% Whey proteínu vo 220 ml vody
  • denná dávka sú 2 odmerky

Upozornenie:

Skladujte v suchu pri teplote do 25° C, starostlivo uzavreté. Po otvorení spotrebujte do šiestich mesiacov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: