w3c

w3c

ALLMAX NUTRITION - AMINOCORE BCAA 315g

ALLMAX NUTRITION - AMINOCORE BCAA 315G

AminoCORE je cesta ako zvrátiť prirodzený stav po tvrdom tréningu, ktorým je rozpad svalov (katabolizmus) a obrátiť ho na signál k budovaniu svalovej hmoty (anabolizmus).

Najlepšie zo všetkého je, že nedostanete slabé 2-3g BCAA, AminoCORE má neuveriteľných 8.180 mg! Je to pravda, viac ako 8 gramov BCAA v jedinej dávke.

ALLMAX

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

ALLMAX NUTRITION - AMINOCORE BCAA 315G

AminoCORE je cesta ako zvrátiť prirodzený stav po tvrdom tréningu, ktorým je rozpad svalov (katabolizmus) a obrátiť ho na signál k budovaniu svalovej hmoty (anabolizmus).

Najlepšie zo všetkého je, že nedostanete slabé 2-3g BCAA, AminoCORE má neuveriteľných 8.180 mg! Je to pravda, viac ako 8 gramov BCAA v jedinej dávke. Perfektné je užívať ich počas tréningu, pretože vyženie anabolický efekt vášho tréningu, alebo si môžete urobiť Aminocore až idete z tréningu domov, alebo vtedy, keď sa nemôžete dostať včas k vášmu proteínu a potrebujete zabrániť katabolickému javu (rozpadu svalového tkaniva) a pomôcť zvýšeniu syntézy bielkovín!

Špičkový výskumný tím z Karolinského Inštitútu, ktorý za svoje projekty získal Nobelovu cenu teraz potvrdil to, čo kulturisti vedia už roky, vysoké dávky aminokyselín BCAA dodané v určitom pomere 45:30:25 signálizujú Vašim svalom aby rástli. Nejde pritom len o rast, ale aj o čistú syntézu bielkovín (anabolizmus) v rozsahu, ktorý musel byť overený, aby bol uznaný. Nameraných bolo o neuveriteľných 350% viac anabolickej signalizácie ako u kontrolnej skupiny užívajúcej placebo!

ALLMAX zavádza Myotrisol™, najsofistikovanejšie technológie rozpustnosti BCAA. Až doteraz bolo takmer nemožné dodávať 100% čistý prášok BCAA v pomere 45:30:25 v obrovskom množstve 8180 mg v dávke, čo je ideálne na činnosť anabolických dejov. Okrem toho sa jedná o najčistejšiu Japonskú kvalitu BCAA.

Prečo sa TOP kulturisti a športovci modlia k BCAA?

 • * Stimulujú syntézu bielkovín v kostrovom svale a zlepšujú akumuláciu čistej hmoty.
 • * Tvorí svalové palivo pre lepší výkon a vytrvalosť.
 • * Posilňujú imunitný systém počas intenzívneho cvičenia.
 • * Znižujú možnosť rozpadu svalov (silné anti-katabolické účinky) *.
 • * Spolu s diétou, môže BCAA pomôcť preniknúť do tukových zásob, zatiaľ čo ochraňuje ťažko vydreté svaly.
 • * Slúži ako zdroj paliva pri dlhodobom cvičení, kedy sa zásoby glykogénu vyčerpávajú.
 • * Ľudia musia konzumovať BCAA, na rozdiel od ostatných aminokyselín, telo si ich nevie vyrobiť.
 • * Plných 33% Kostrového svalstva je zložené z vetvených aminokyselín.
 • * BCAA sú jediné aminokyseliny použiteľné priamo ako palivo pre vaše svaly.

AminoCORE je najrýchlejší spôsob, ako okamžite vstrebať viac ako 8 gramov najsilnejších BCAA.

AminoCORE prijatých v priebehu intenzívneho tréningu, okamžite zvýši schopnosť vášho tela budovať cez 2 primárne procesy:

 • * Zvyšuje signalizáciu svalom aby začali budúvať svaly
 • * Znižuje rozpad svalového tkaniva pri intenzívnom tréningu

Dávkovanie AminoCore:

Pre aktiváciu proteínovej syntézy a zlepšenie svalového zotavenia užívajte 1 dávku (1 odmerka) AminoCORE počas každého ťažkého tréningu. V nentréningové dni sa užíva AminoCORE kedykoľvek počas dňa na prázdny žalúdok. Vďaka veľmi kvalitnému a špecifickému spracovaniu a silným ingredienciám nie je vhodné prekračovať viac ako 2 dávky denne. Každú dávku nasypte do 500ml vody alebo do veľkej fľaše na 1 liter pokiaľ rozmiešavate 2 dávky.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: