w3c

w3c

EXTRIFIT- Peptides Beef 300 tabliet

26,00 €

EXTRIFIT- Peptides Beef 300 tabliet

Prípravok Beef Amino obsahuje hovädzí izolát s typickým aminospektrom hovädzieho mäsa. Ide o jedinečný produkt s koncentráciou až 92,2 % viazaných aminokyselín. Ich užívaním podporíte rast svalovej hmoty. Prispieva k udržiavaniu svalovej hmoty pri náročnom tréningu či v takých prípadoch (napr. redukčná diéta), kedy je svalová hmota ohrozená katabolizmom. Každá jedna tableta obsahuje až 2000 mg hovädzích bielkovín a minimálny podiel tabletkových látok.

EXTRIFIT-

26,00 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT- Peptides Beef 300 tabliet

Beef Peptides obsahujú hydrolyzovanú hovädziu bielkovinu – hydrolyzované hovädzie peptidy. Jedná sa o unikátny materiál s koncentráciou minimálne 96% bielkovín. Jeho užívanie podporuje rast svalovej hmoty a prispieva k jej udržaniu pri náročnom tréningu či iných situáciách (napr. redukčná diéta), kedy je ohrozená katabolizmom. Každá tableta obsahuje 2000 mg hydrolyzovaných hovädzích bielkovín v peptidických väzbách a minimálny podiel tabletovacích látok.

  • hovädzie peptidy
  • žiadny cukor
  • žiadny tuk
  • 96% bielkovín
  • 2000 mg bielkovín v každej tablete
  • vynikajúca stráviteľnosť a využiteľnosť proteínu
  • Beef Peptides je hovädzia bielkovina v peptidickej forme. Ideálny nástroj na budovanie čistej svalovej hmoty bez tuku. Tablety sú unikátne tým, že neobsahujú prakticky žiadne spojivá, len čistú bielkovinu. Každá tableta obsahuje celé 2 gramy hovädzích bielkovín. Beef Peptides sú úplne bez cukru a bez tuku.

Pri budovaní portfólia našich produktov sme venovali suplementom obsahujúcim hovädzí proteín osobitnú pozornosť. Medzi tieto produkty patria aj Beef Peptides. Moderné technológie výroby umožňujú spracovanie aj hovädzie suroviny do podoby suplementov a pritom zachovajú všetky výhody, ktoré hovädzie bielkoviny má. Beef Peptides využijú športovci, ktorí chcú podporiť rast svalovej hmoty a prispieť k jej udržaniu pri náročnom tréningu či iných situáciách (napr. redukčná diéta), keď je ohrozená katabolizmom.

Hovädzia bielkovina je hydrolyzovaná a ultrafiltrovaná. Pri hydrolýze dochádza k naštiepeniu bielkoviny, takže výsledný produkt vyniká lepšou stráviteľnosťou a vstrebateľnosťou. Približne 15% peptidov Beef Peptides má molekulárnu hmotnosť 6000 Da, 55% 3000 Da a 30% 500 Da a menej, čo sú veľmi krátke (v športovej výžive veľmi cenené) peptidy s extrémne dobrou vstrebateľnosťou a využiteľnosťou.

Pre výrobu tabliet bola použitá úplne nová technológia, ktorou je docielené, že jedna tableta Beef Peptides obsahuje plných 2000 mg čistých hovädzích bielkovín a absolútne minimálne množstvo pomocných tabletovacích látok, a to až 10-krát menej, než je tomu u iných tabletovaných výrobkov. Vďaka tomu sú Beef Peptides oveľa menšie a ľahko prehĺtateľné. Najdôležitejšou prednosťou tejto metódy je, že nie ste nútení konzumovať neprimerané množstvo nestráviteľných spojív, ktoré môžu spôsobovať zažívacie problémy. U tabliet Beef Peptides dodávate svalom prakticky len čisté proteíny prvotriedneho hydrolyzovaného hovädzieho izolátu.

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 5 - 8 tabliet Beef Peptides denne v závislosti na Vašej telesnej hmotnosti, športovej aktivite a zložení stravy
  • rozložte svoju dennú dávku v priebehu dňa - užívajte medzi jedlami, pred a po tréningu a pred spánkom
  • tablety zapíjajte vodou

Upozornenie: Skladujte v suchu pri teplote do 25° C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Užívajte 4x denne 3 tablety Beef Amino 24000 najlepšie medzi jedlami, pred a po tréningu a pred spánkom tablety zapite väčším množstvom vody.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: