w3c

w3c

GASPARI NUTRITION - AMINOMAX 8000 325 TABLIET

GASPARI NUTRITION - AMINOMAX 8000 325 TABLIET

AMINOMAX 8000 bol vyrobený americkou spoločnosťou GASPARI NUTRITION, aby vám poskytol aminokyseliny, ktoré vaše telo potrebuje na zvýšenie veľkosti a sily, vrátane L-leucínu, L-taurínu, 91 % hydrolyzovaného laktalbumínu zo srvátkového proteínu, kreatínu a proteínového hydrolyzátu. AMINOMAX 8000 podporuje rast svalov a vytrvalosť. Jeho špičkové zloženie zaisťuje super rýchlu absorpciu pre super rýchle dodanie do vašich svalov.

GASPARI

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

GASPARI NUTRITION - AMINOMAX 8000 325 TABLIET

AMINOMAX 8000 je zmes 91% hydrolyzovaného laktalbumínu zo srvátkového proteínu, ktorý obsahuje veľmi nízkomolekulárne srvátkové proteíny, di- a tripeptidy. Okrem toho boli jednotlivé aminokyseliny infundované ďalším L-leucínom a L-taurínom. Ich prínos je vedecky dokázaný u všetkých typov športovcov, fitness nadšencov a kulturistov.

Doplnok od Gaspari je bohatý na di- a tripeptidy, ktoré zaručujú super rýchlu absorpciu pre super rýchle dodanie do vašich svalov. A to nie je všetko. Na optimalizáciu prínosu, ktorý chce vzdelaný spotrebiteľ vidieť z používania tohto produktu, Gaspari Nutrition pridal extra L-Leucín a L-Taurín. Keďže ide o esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich telo nedokáže vyrobiť samo, musia byť získané z potravy alebo dodané prostredníctvom doplnkov stravy, ako je AMINOMAX 8000.

BUDOVAŤ SVALOVÚ HMOTU

Po prvé, hlavnou funkciou l-leucínu je podporovať regeneráciu svalov a regulovať hladinu cukru v krvi. Po druhé, zvyšuje produkciu rastových hormónov a pomáha spaľovať viscerálny tuk. Tento druh tuku najmenej reaguje na cvičenie a nachádza sa v najhlbších vrstvách tela. L-Leucín sa považuje za najúčinnejšie aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), pretože sa premieňa na glukózu oveľa rýchlejšie ako ostatné BCAA. Vlastnosti L-leucínu sú medzi kulturistami veľmi obľúbené a nie je prekvapením, pretože zvýšené zásoby glukózy bránia kanibalizácii svalovej energie počas tréningu.

L-Taurín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje vo vašom tele. Taurín je klasifikovaný ako podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorá plní rôzne funkcie dôležité pre vaše telo. L-Taurín pomáha udržiavať správnu hydratáciu, tvorí žlčové soli, ktoré ovplyvňujú trávenie, reguluje minerály vo vašich bunkách a reguluje zdravie imunitného systému. Hrá tiež kľúčovú úlohu pri zvyšovaní vášho športového výkonu. Ukázalo sa, že taurín znižuje únavu, zvyšuje spaľovanie tukov a znižuje poškodenie svalov. Táto aminokyselina tiež pomáha zvyšovať svalovú hmotu a zlepšovať výkon pri cvičení. Taurín je bezpečný a pri konzumácii v rozumných množstvách zdravým jedincom nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

KĽÚČOVÉ VÝHODY AMINOMAX 8000

  • 8 gramov aminokyselín
  • Zvýšená veľkosť svalov, sila a regenerácia
  • Zvýšená odolnosť
  • Zabraňuje rozpadu svalov
  • Najlepšie použitie pred a po tréningu

S každou porciou AMINOMAX 8000 dodáte 8 gramov aminokyselín. Ak ste oddaným športovcom a so zlepšením svojej postavy to myslíte vážne, potom je pochopiteľné, že budete užívať doplnky stravy, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše výsledky. Prestaňte páliť svaly počas intenzívnych tréningov v posilňovni a pred ďalším tréningom si dajte AMINOMAX 8000. Čoskoro si všimnete zlepšenie veľkosti, sily a vytrvalosti.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Ako doplnok stravy užite štyri (4) tablety pred tréningom a potom ďalšie štyri (4) tablety po tréningu.

ALERGÉNOVÉ UPOZORNENIE:

Obsahuje mlieko a sóju.

UPOZORNENIE:

Tablety AMINOMAX 8000 sú veľké a možno je ťažké ich prehltnúť. Zapite dostatočným množstvom vody alebo inej vhodnej tekutiny.

UPOZORNENIE: UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom, ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte menej ako 18 rokov.

TENTO PRODUKT NIE JE URČENÝ NA DIAGNOSTIKU, LIEČENIE, LIEČENIE ANI PREDCHÁDZANIE AKEJKOĽVEK CHOROBE.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: