w3c

w3c

HERO NUTRITION - PRE-DOMINATOR 300 G

39,90 €

HERO NUTRITION - PRE-DOMINATOR 300 G

Hero Nutrition Pre-Dominator 300g je silný predtréningový prípravok na báze DMHA! Hero Nutrition Pre-Dominator 300g je vysoko výkonný predtréningový doplnok navrhnutý tak, aby posunul vaše tréningy na vyššiu úroveň. Vďaka unikátnej kombinácii ingrediencií, vrátane DMHA, ponúka silnú kombináciu energie, sústredenia a koncentrácie. Poďme sa ponoriť hlbšie do kľúčových prvkov, vďaka ktorým tento produkt vyniká od ostatných.

HERO NUTRITION

39,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

HERO NUTRITION - PRE-DOMINATOR 300 G

Hero Nutrition Pre-Dominator 300g je silný predtréningový prípravok na báze DMHA! Hero Nutrition Pre-Dominator 300g je vysoko výkonný predtréningový doplnok navrhnutý tak, aby posunul vaše tréningy na vyššiu úroveň. Vďaka unikátnej kombinácii ingrediencií, vrátane DMHA, ponúka silnú kombináciu energie, sústredenia a koncentrácie. Poďme sa ponoriť hlbšie do kľúčových prvkov, vďaka ktorým tento produkt vyniká od ostatných.

Výhody Produktu Hero Nutrition Pre-Dominator

    • Intenzívne cvičenie a napumpovanie
    • Hero Nutrition Pre-Dominator plní svoj prísľub poskytovania intenzívneho tréningu. Či už ste kulturista, nadšenec CrossFitu alebo vytrvalostný športovec, pocítite nárast energie a sily, ktorý posunie váš výkon do nových výšin.
    • Vylepšené sústredenie na tréning a koncentrácia - Obsah DMHA v Hero Nutrition Pre-Dominator zvyšuje duševnú jasnosť, čo vám umožňuje lepšie sa sústrediť na vaše tréningové ciele. Rozlúčte sa s rozptýlením a ahojte s neochvejným sústredením.
    • Všestrannosť - Hero Nutrition Pre-Dominator je vhodný pre široké spektrum fitness nadšencov. Či už sa pripravujete na vysoko intenzívny intervalový tréning alebo beh na dlhé trate, tento doplnok môže splniť vaše potreby.

Hero Nutrition Pre-Dominator 300g zloženie:

Vitamín D3 – 2000 IU – je steroidný hormón, ktorý sa syntetizuje v koži pod vplyvom UVB žiarenia. Je nevyhnutný pre správne fungovanie kostrového, imunitného, nervového a hormonálneho systému. Vitamín D3 reguluje hladinu vápnika a fosforu v krvi, bráni krivici, osteoporóze a depresii.

Vitamín C – 200 mg – je silný antioxidant, ktorý chráni naše bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Je nevyhnutný pre správnu syntézu kolagénu, ktorý je hlavnou zložkou spojivového tkaniva a zabezpečuje elasticitu pokožky, vlasov a nechtov. Vitamín C tiež podporuje imunitu, hojenie rán, vstrebávanie železa a tvorbu stresových hormónov.

Vitamín B12 - 30 mcg - je organická zlúčenina obsahujúca kobalt, ktorý je potrebný pre správnu funkciu nervového a krvotvorného systému. Vitamín B12 sa podieľa na tvorbe červených krviniek, DNA a myelínu, ktorý obklopuje nervové vlákna a zabezpečuje rýchly prenos vzruchov. Vitamín B12 zabraňuje megaloblastickej anémii, ktorá sa prejavuje únavou, slabosťou a poruchami pamäti.

Beta Alanín – 2000 mg – je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Karnozín je zlúčenina, ktorá tlmí prekyslenie svalov a odďaľuje únavu. Vďaka tomu beta alanín umožňuje trénovať dlhšie a intenzívnejšie najmä pri vysokofrekvenčných a krátkotrvajúcich cvičeniach. Beta alanín môže tiež zvýšiť silu, svalovú hmotu a spaľovanie tukov.

Arginín AKG - 1000 mg - je forma arginínu, ktorá sa telom lepšie vstrebáva. Arginín je prekurzorom oxidu dusnatého (NO), ktorý rozširuje cievy a zlepšuje prekrvenie svalov. To zase zlepšuje okysličenie a výživu svalových buniek, čo podporuje ich rast a regeneráciu. Arginín AKG môže tiež zvýšiť sekréciu rastového hormónu a inzulínu, čo má priaznivý vplyv na anabolizmus.

Kreatínnitrát – 1000 mg – je kombináciou kreatínu a nitrátu. Kreatín je jedným z najpopulárnejších a najúčinnejších doplnkov pre športovcov. Zvyšuje hladinu fosfokreatínu vo svaloch, čo umožňuje rýchlejšiu resyntézu ATP - základného zdroja energie pre bunky. Vďaka tomu kreatín zlepšuje silu, silu, vytrvalosť a svalovú hmotu. Pridaním dusičnanov je kreatín lepšie rozpustný vo vode a ľahšie dostupný pre telo. Dusičnany tiež zvyšujú produkciu NO a majú antioxidačné účinky.

Agmatine Sulfate – 1000 mg – je derivát aminokyseliny arginínu, ktorý sa prirodzene tvorí v tele. Agmatine sulfát má mnoho zdraviu prospešných vlastností, ako je zlepšenie prietoku krvi, regulácia krvného tlaku, ochrana nervového systému a podpora regeneračných procesov. Agmatine sulfát môže tiež zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý rozširuje cievy a zlepšuje transport kyslíka a živín do svalov.

Glycerolový prášok (65%) (ako Hydromax R) - 1000 mg - Glycerolový prášok je formou glycerolu, organickej alkoholovej zlúčeniny, ktorá je súčasťou rastlinných tukov a olejov. Glycerolový prášok má schopnosť viazať veľké množstvo vody, čo z neho robí vynikajúci hydratačný a hydratačný prostriedok. Glycerolový prášok môže pomôcť udržať primeranú hladinu tekutín v tele, čo je dôležité pre správne fungovanie buniek a orgánov.

N-Acetyl L-Tyrozín - 500 mg - je forma tyrozínu, aminokyseliny potrebnej na syntézu hormónov štítnej žľazy a neurotransmiterov, ako je dopamín, norepinefrín a adrenalín. N-acetyl-L-tyrozín má lepšiu biologickú dostupnosť a stabilitu ako bežný tyrozín, čo znamená, že je lepšie absorbovaný a využiteľný organizmom. N-acetyl-L-tyrozín môže podporovať kognitívne funkcie, ako je koncentrácia, pamäť, kreativita a nálada.

2-aminoizoheptán DMHA - 250 mg - je chemická zlúčenina patriaca do skupiny amínov, ktorá pôsobí ako silný stimulant centrálneho nervového systému. DMHA zvyšuje hladinu adrenalínu a norepinefrínu v mozgu, čo zlepšuje koncentráciu, motiváciu a energiu. DMHA má tiež termogénne vlastnosti, čo znamená, že urýchľuje spaľovanie tukov a zvyšuje telesnú teplotu.

VASO6TM - 250 mg - je patentovaný extrakt z listov zeleného čaju, ktorý obsahuje šesť aktívnych polyfenolových zlúčenín. Tieto zlúčeniny majú schopnosť rozširovať cievy a zlepšovať prietok krvi do svalov. VASO6TM zvyšuje okysličenie a výživu svalových buniek, čo sa premieta do lepšej vytrvalosti, sily a napumpovania.

Kofeín bezvodý – 200 mg – je bezvodá forma kofeínu, ktorý je najobľúbenejším a najviac skúmaným stimulantom na svete. Kofeín stimuluje nervový systém, zlepšuje bdelosť, koncentráciu a náladu. Kofeín má tiež ergogénny účinok, teda zvyšuje fyzické a duševné schopnosti. Kofeín zvyšuje úroveň metabolizmu, čo podporuje spaľovanie kalórií a tukov.

Eria Jarenis - 200 mg - je prírodná zložka získaná z rastliny Eria Jarensis. Je to bylina známa svojim potenciálom stimulovať a energizovať telo. Výživový doplnok Eria Jarenis sa dodáva v dávke 200 mg, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre ľudí, ktorí hľadajú dodatočnú podporu pri zlepšovaní energie a koncentrácie. Funguje to tak, že stimuluje nervový systém, čo môže pomôcť zvýšiť výkonnosť organizmu a zlepšiť celkovú vitalitu.

L-Theanín - 150 mg - je prírodná zlúčenina, ktorá sa nachádza okrem iného v čajových listoch. Je známy svojimi mnohými zdravotnými výhodami, vrátane schopnosti znižovať stres a zlepšovať schopnosť koncentrácie. Doplnok stravy L-Theanín je dostupný v dávke 150 mg, čo je vynikajúce množstvo pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť duševnú a fyzickú rovnováhu. Funguje to tak, že uvoľňuje nervové napätie, čo vám môže pomôcť uvoľniť sa a zvýšiť pokoj mysle.

Cholín bitartrát – 100 mg – je cholínová zlúčenina, ktorá hrá dôležitú úlohu vo fungovaní organizmu. Ide o obzvlášť dôležitú zložku, ktorá pomáha pri správnom fungovaní mozgu a nervového systému. Výživový doplnok Cholín Bitartrát sa dodáva v dávke 100 mg, čo môže pomôcť udržať optimálnu kognitívnu funkciu a predchádzať problémom súvisiacim s nedostatkom cholínu. Táto zložka je potrebná pre syntézu neurotransmiterov, čo ovplyvňuje našu pamäť, koncentráciu a celkovú duševnú výkonnosť.

Mucuna Pruriens (Std 15% L-Dopa) - 100 mg - je rastlina známa aj ako nechtík alebo aksamietnica. Obsahuje prírodnú formu L-dopa, prekurzora dopamínu – neurotransmiteru zodpovedného za motiváciu, radosť a odmenu. Doplnenie Mucuna Pruriens môže zlepšiť náladu, znížiť stres a úzkosť a podporiť kognitívne funkcie a pamäť. Okrem toho má L-dopa antioxidačné a neuroprotektívne vlastnosti, ktoré môžu chrániť nervové bunky pred poškodením.

Teobromín – 100 mg – je alkaloid nachádzajúci sa v kakaových bôboch a čokoláde. Pôsobí povzbudzujúco, podobne ako kofeín, ale miernejšie a trvácnejšie. Teobromín môže zlepšiť koncentráciu, pozornosť a bdelosť, ako aj zvýšiť prietok krvi do mozgu a svalov. Okrem toho má teobromín antispazmodické a diuretické vlastnosti, ktoré môžu znížiť krvný tlak a zmierniť opuch.

Synefrín HCL – 50 mg – je syntetická forma synefrínu, látky, ktorá sa nachádza v kôre pomarančovníka. Má termogénny účinok, čo znamená, že zvyšuje spaľovanie kalórií a tukov. Synefrín HCL môže zlepšiť metabolizmus, znížiť chuť do jedla a zvýšiť hladinu energie. Okrem toho má synefrín stimulačné vlastnosti na nervový a kardiovaskulárny systém, čo môže zlepšiť fyzickú a duševnú výkonnosť.

Halostachine - 50 mg - je alkaloid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v niektorých rastlinách, ako je Halostachys caspica. Má podobný účinok ako efedrín, t.j. stimuluje beta-adrenergné receptory, ktoré sú zodpovedné za mobilizáciu tuku z buniek a zvýšenie rýchlosti metabolizmu. Halostachine preto môže pomôcť znížiť telesný tuk a zlepšiť svalovú vytrvalosť.

Oktopamín HCL – 50 mg – je derivátom biogénneho amínu nazývaného tyramín, ktorý sa vyskytuje v niektorých potravinových výrobkoch, ako sú syry alebo víno. Oktopamín HCL ovplyvňuje aj beta-adrenergné receptory, ale v menšej miere ako halostachín. Octopamín HCL má však silnejší účinok na alfa-adrenergné receptory, ktoré sú zodpovedné za termogenézu, teda produkciu tepla v tele.

Hero Nutrition Pre-Dominator 300g dávka:

1 dávka, 10 gramov, 30 minút pred tréningom

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: