w3c

w3c

Nutrex Vitrix 60 kapsúl

27,90 €

Nutrex Vitrix 60 kapsúl

VITRIX je náš najpredávanejší posilňovač mužského libida už viac ako 18 rokov. Zatiaľ čo mnoho produktov v pro-sexuálnej kategórii prichádza a odchádza, VITRIX obstál v skúške času.

Nutrex Vitrix

27,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Nutrex Vitrix 60 kapsúl

VITRIX od firmy NUTREX je náš najpredávanejší posilňovač mužského libida už viac ako 18 rokov. Zatiaľ čo mnoho produktov v pro-sexuálnej kategórii prichádza a odchádza, VITRIX obstál v skúške času.

Dôvod je jednoduchý: VITRIX FUNGUJE! Je to všetko prirodzené zloženie bolo neustále zdokonaľované našimi špecialistami na formulácie. Ako sa veda vyvíjala, naše hľadanie najúčinnejšej kombinácie zložiek prinieslo produkt na zvýšenie mužského libida, ktorý naďalej prekonáva.

NTS-6™
Prirodzená podpora testosterónu
V srdci účinnosti VITRIX je naša vlastná receptúra ​​NTS-6™. Táto jedinečná, patentovaná kombinácia starostlivo vybraných čisto prírodných fyto-zlúčenín spolupracuje s mužským endokrinným systémom a pomáha podporovať zdravú hladinu testosterónu a silnú funkciu libida.

V spálni, v telocvični
VITRIX je váš všestranný posilňovač mužskej výkonnosti. V spálni pomáha podporovať zdravú túžbu, sebadôveru a výdrž. V posilňovni podporuje výkon pri cvičení a privádza na povrch alfa samca. Každodenné a dôsledné používanie VITRIXU prinesie maximálne výhody. Každá fľaša VITRIXU je zásobou na celých 30 dní.

Dávkovanie: Užívajte 1 dávku (2 kapsuly) hodinu pred cvičením alebo požadovanou mužskou aktivitou. V opačnom prípade užívajte 1 dávku (2 kapsuly) denne medzi jedlami. Pre najlepšie výsledky používajte denne.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: