w3c

w3c

Redcon1 Total War 441 g

31,00 €

REDCON1 - TOTAL WAR 441 G

TOTAL WARod spoločnosti REDCON1 na profesionálnej úrovni, ocenený predtréningový prípravok je formulovaný s prémiovými ingredienciami plnými kofeínu, zeleného čaju, beta-alanínu agmatínu borievky, ktoré vám poskytujú nezastaviteľnú silu, ktorá vám pomôže ovládnuť aj tie najnáročnejšie tréningy.

OBJEDNÁVKY S DANYM PRODUKTOM BUDÚ ODOSLANÉ 10.8 2022 ( STREDU)

Redcon1 Total

31,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

REDCON1 - TOTAL WAR 441 G

TOTAL WAR od spoločnosti REDCON1 na profesionálnej úrovni, ocenený predtréningový prípravok je formulovaný s prémiovými ingredienciami plnými kofeínu, zeleného čaju, beta-alanínu agmatínu borievky, ktoré vám poskytujú nezastaviteľnú silu, ktorá vám pomôže ovládnuť aj tie najnáročnejšie tréningy.

Výhody produkty REDCON1 - TOTAL WAR 441 G

  • Extrémna energia
  • Nezastaviteľná sila
  • Sústredenie pri cvičení
  • Svalové pumpy
  • Podpora fyzickej odolnosti

Trénujte a súťažte s intenzitou a energiou osvetlenia. Total War je taký, aký si praje každý pred tréningom, pretože obsahuje viac sily na dávku ako čokoľvek iné vo svojej triede. Či už trénujete pred prácou alebo školou, uprostred dňa alebo neskôr večer, Total War má schopnosť prejsť zakaždým von. Silná kombinácia stimulantov a faktorov sústredenia spolu s N.O. zlúčeniny robí Total War predtréningovým doplnkom typu všetko v jednom. Užite si najviac energie, sústredenia a pumpy na rozštiepenie pokožky, aké ste kedy pocítili počas cvičenia. Nebudete chcieť ísť domov o 30 alebo 40 minút, ale namiesto toho vás bude musieť niekto vytiahnuť z fitness centra. Total War nie je pre slabé povahy, ale pre seriózneho športovca alebo návštevníka posilňovne, ktorý očakáva, že na výzvu podá najvyšší výkon.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Zmiešajte 1/2 alebo 1 odmerku) s 2-3 dcl vody 30 minút pred tréningom. Neprekračujte (1) odmerku za 24 hodín.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: