w3c

w3c

PRO SUPPS - Mr. Hyde Test Surge 336 G

34,90 €

PRO SUPPS Mr. Hyde Test Surge 336 G

HYDE® sa práve zlepšil a nebolo to ľahké. Neúnavne sme pracovali na tom, aby sme priniesli perfektnú zmes kľúčových ingrediencií podporujúcich testosterón dávkovaných pre tých, ktorí hľadajú výkon, spolu s vylepšenou verziou našej súčasnej vynikajúcej receptúry, aby sme na trh priniesli jedinečný produkt na testosterón pred tréningom. Vďaka hromadám adrenalínových ingrediencií poskytuje toto zloženie dokonalú rovnováhu maximálnej sily a sily, neúnavnej energie, vytrvalosti a sústredenia, pričom podporuje regeneráciu a znižuje negatívne účinky kortizolu. Ak hľadáte predtréningový tréning, ktorý zvyšuje testosterón, HYDE®Test Surge poháňa všetky vaše výkony v posilňovni aj mimo nej.

PRO SUPPS - Mr.

34,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

PRO SUPPS Mr. Hyde Test Surge 336 G

HYDE® sa práve zlepšil a nebolo to ľahké. Neúnavne sme pracovali na tom, aby sme priniesli perfektnú zmes kľúčových ingrediencií podporujúcich testosterón dávkovaných pre tých, ktorí hľadajú výkon, spolu s vylepšenou verziou našej súčasnej vynikajúcej receptúry, aby sme na trh priniesli jedinečný produkt na testosterón pred tréningom. Vďaka hromadám adrenalínových ingrediencií poskytuje toto zloženie dokonalú rovnováhu maximálnej sily a sily, neúnavnej energie, vytrvalosti a sústredenia, pričom podporuje regeneráciu a znižuje negatívne účinky kortizolu. Ak hľadáte predtréningový tréning, ktorý zvyšuje testosterón, HYDE®Test Surge poháňa všetky vaše výkony v posilňovni aj mimo nej.

VÝHODU PRODUKTU PRO SUPPS TES SURGE

  • Tvrdá sila,a libido
  • 378 mg kofeínovu pre silnú energiu
  • Doplnok stravy
  • Prírodné príchute
  • Nitrosigine® – viazaný arginín silikát
  • TeaCrine®
  • Shoden® – Ashwagandha

ALFA CELÝ DEŇ®

Keď sme spustili ProSupps®, boli sme malá skupina chlápkov upravených železom, ktorí boli unavení z produktov športovej výživy vyrábaných ľuďmi za stolmi a nie za stojanmi na drepy. Verili sme, že to dokážeme lepšie, vybudovaním najlepších produktov vo svojej triede, ktoré chceli kulturisti, výkonnostní športovci a fitness fanatici ako my. Dnes je ProSupps® armádou konkurentov a veriacich, ktorých účel je jednoduchý – odomknúť Alfu v každom z nás.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Na posúdenie tolerancie zmiešajte 1/2 odmerky Mr.Hyde® Test Surge s 2 deci studenej vody. Po vyhodnotení tolerancie zmiešajte 1 odmerku Mr.Hyde® Test Surge s 4 deci studenej vody a užite 15 až 30 minút pred cvičením. Nekonzumujte Mr.Hyde® Test Surge do 4 hodín pred spaním. Počas užívania Mr.Hyde® Test Surge neužívajte žiadne iné produkty, ktoré obsahujú kofeín alebo iné stimulanty. Pred použitím nádobu dobre pretrepte.

Ďalšie zložky

Kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, rozpustná vláknina, červená 40.

Vyrobené v USA zo zahraničných a domácich surovín.

UPOZORNENIE

Mr. Hyde® Test Surge je len pre používateľov pokročilých cvičení a doplnkov. Neprekračujte jednu dávku za 24 hodín.

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých vo veku 18 rokov alebo starších. Pred použitím tohto alebo iného výživového doplnku sa poraďte s lekárom. Neužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte, ak máte alebo máte podozrenie, že by ste mohli mať zdravotný stav, alebo ak užívate akékoľvek lieky na predpis alebo voľnopredajné lieky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prekročenie odporúčaného dávkovania môže mať nepriaznivé zdravotné účinky. Tento produkt obsahuje 378 mg kofeínu, čo je ekvivalent približne 4 šálkam kávy a nemusí byť vhodný pre jednotlivcov, ktorí sú citliví na účinky kofeínu. Príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a občasný zrýchlený tep. Okamžite prerušte používanie a poraďte sa s kvalifikovaným lekárom, ak sa u vás objavia nežiaduce účinky. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: