w3c

w3c

Amix Micellar Casein 2200 g

51,00 €

Amix Micellar Casein 2200 g

Micelárny kazeín je mliečny proteínový koncentrát s obsahom micelárneho kazeínu a srvátkový proteín v rovnakom pomere ako v odstredenom mlieku 80:20.

Amix Micellar

51,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Amix Micellar Casein 2200 g

Micellar Casein od firmy Amix je mliečny proteínový koncentrát s obsahom micelárneho kazeínu a srvátkového proteínu v rovnakom pomere ako v odstredenom mlieku 80:20. Pomalé a dlhodobé uvoľňovanie aminokyselín z micelárneho kazeínu môže trvať až 7 hodín po požití. Z toho dôvodu je micelárny kazeín výbornou voľbou na použitie pred spaním.

Benefity:

  • bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty
  • bielkoviny prispievajú k udržaniu svalovej hmoty
  • bielkoviny prispievajú k udržaniu normálneho stavu kostí
  • neobsahuje Aspartám

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 2 odmerky (44 g) Amix Micellar Casein v 250-300 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Používajte najlepšie pred spaním.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Skladujete v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: