w3c

w3c

Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g

43,00 €

Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g

Professional WPC 80 je od marca 2014 v novom balení, s novým a ešte lepším zložením a taktiež s novým názvom! V čom je nový CFM Instant Whey 80 ešte lepší ako jeho už tak veľmi obľúbený predchodca? Má oveľa lepšiu krémovitosť a lahodnú konzistenciu, je dostupný v 13 nových úplne excelentných a vylepšených príchutiach na samej hranici možného u tohto typu CFM proteínu. Pri ovocných príchutiach sú navyše obsiahnuté rozomleté kúsočky 100% ovocia. To všetko so siedmimi tráviacimi enzýmami, so sladidlom z rastliny stévie, bez akýchkoľvek chemických farbív a so zárukou, že proteínovú zložku tvorí zo 100% najkvalitnejší CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát z Európskej únie.

Extrifit CFM

43,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g

CFM Instant Whey 80 od extrifit je vylepšeným, pokročilejším a modernejším nástupcom úspešného proteínu Professional WPC 80. Základom nového proteínu CFM Instant Whey 80 je opäť najkvalitnejšia dostupná surovina, a to srvátkový proteínový koncentrát CFM. Ide o instantný (ľahko rozpustný) proteín získaný zo srvátky najmodernejšou metódou výroby – mikrofiltráciou CFM (Cross-Flow Microfiltration). Táto metóda výroby prebieha za studena na keramických filtroch a je najšetrnejším spôsobom výroby srvátkového proteínu.

VÝHODY PRODUKTU EXTRIFIT CFM INSTANT WHEY 80 2270 g

  • 100% obsahu bielkovín tvorí CFM instantný srvátkový proteín
  • 13 excelentných príchutí, pravé sušené ovocie a lahodná krémovitosť
  • 7 tráviacich enzýmov pre vynikajúcu vstrebateľnosť
  • hlavným sladidlom je prírodná stévia 97 %
  • prispieva rastu svalovej hmoty
  • Príjem toho vysoko kvalitného zdroja proteínu prispieva k rastu svalovej hmoty ak jej udržaniu v situáciách, kedy je ohrozená katabolizáciou.

O POUŽITÝCH NATÍVNYCH CFM SUROVINÁCH:

CFM je prírodný, nechemický proces výroby srvátkového proteínu najvyššej kvality, filtrovaného na špeciálnom, vysoko technologicky vyspelom keramickom cross-flow filtri, ktorý je schopný dokonale odfiltrovať všetky nežiaduce zložky (ako je tuk, laktóza…) a izolovať čistú (panenskú) srvátkovú bielkovinu zachovaním všetkých cenných primárnych mikrofrakcií, ako je beta laktoglobulín, alfa laktoglobulín, sérový albumín, immunoglobulín, glykomakropeptid, laktoferín, laktoperoxidáza, peptóny proteáz.

CFM je čisto prírodný nechemický proces, pri ktorom nie sú používané žiadne pomocné chemikálie či rozpúšťadlá.

CFM je najšetrnejšia existujúca metóda výroby bielkovín, pretože surovina nie je vystavená žiadnym fyzikálnym veličinám, napr. vysokému tlaku, teplote, iónom. Iba samovoľne prechádza svojou vlastnou váhou cez keramické filtre. Vďaka tomu je finálny srvátkový proteín intaktný = nedotknutý ničím a nikým = tzv. panenský proteín (virgin proteín). Jeho štruktúra, zloženie bielkovín, vôňa, farba a chuť je prirodzená, ničím neovplyvnená a nezmenená, zostáva v pôvodnej prírodnej, tzv. natívnej podobe.

CFM proces je popri zachovaní všetkých cenných frakcií šetrný aj k minerálom. CFM proteín obsahuje viac vápnika, než obsahujú proteíny vyrobené inými metódami, napr. iónovou výmenou, a tiež menej nežiaduceho sodíka.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zloženia stravy odporúčame rozložiť dennú dávku (2 - 3 odmerky) do 2 - 3 dávok, ktoré môžete konzumovať ako desiatu medzi jednotlivými jedlami, popr. aj po tréningu ,rozmixujte obsah 1 odmerky (= 30 g) CFM Instant Whey 80 v 150 - 200 ml vody alebo odtučneného mlieka ,množstvom vody si určujete konzistenciu a chuť nápoja

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: