w3c

w3c

NUTREND Iso Whey PROZERO 2250 g

45,90 €

NUTREND Iso Whey PROZERO 2250 g

ISO WHEY PROZERO je najnovší produkt z rady proteínov s vysokým obsahom bielkovín, vyrobený metódou CFM. Použitie izolovanej srvátkovej bielkoviny zaručuje maximálnu kvalitu a jeden z najlepších zdrojov esenciálnych aminokyselín, a tiež prirodzene sa vyskytujúci vysoký obsah BCAA. Je takmer bez obsahu laktózy, a hlavne bez cukru!

NUTREND Iso

45,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

NUTREND Iso Whey PROZERO 2250 g

Už z názvu Iso Whey ProZero vyplýva, že je vhodný na použitie pri nízkosacharidových diétach. Súčasne vďaka vysokému obsahu bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a k udržaniu svalovej hmoty a normálnych kostí, je ideálny v situáciách, kedy je potrebné zvýšiť príjem bielkovín. Produkt je obohatený o aminokyselinu L-glutamín a vitamín B6, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, ďalej k normálnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu únavy.

Tráviace enzýmy umožňujú prijímať produkt Iso Whey Pro Zero s relatívne krátkym odstupom, cca 60 minút od bežnej stravy, alebo od športovej aktivity.

Výhody:

  • Až 84 g bielkovín v 100 g
  • Obohatený o L-glutamín a vitamín B6
  • S obsahom tráviacich enzýmov
  • Bez lepku
  • S nízkym obsahom laktózy
  • Bez cukru

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (1 a 2/3 odmerky), 25 g v 200 ml vody. Podľa odporúčaného dávkovania rozmiešajte v šejkri. Pri potrebe doplnenia bielkovín užívajte 1-2 porcie denne medzi jedlami. Maximálne 2 dávky denne.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: