w3c

w3c

EXTRIFIT HELLGEL 25x80 g
  • EXTRIFIT HELLGEL 25x80 g

EXTRIFIT HELLGEL 25x80 g

33,00 €

EXTRIFIT HELLGEL 25x80 g

Hellgel® od značky EXTRIFIT je výrobok z radu NO stimulantov, ktoré sú jedným z hlavných trendov športovej výživy určenej pre športovcov silových športov v poslednej dobe. Vývoj tohto produktu testovali kulturisti Extrifit tímu Slavoj Bednář – dvojnásobný majster Rakúska a Vojtech Koritenský – trojnásobný majster SR a dvojnásobný majster sveta. Aj oni totiž chcú dosiahnuť maximálne napumpovanie svalov, zažiť úplne inú dimenziu a intenzitu tréningu.

EXTRIFIT HELLGEL 25x80 g

EXTRIFIT

33,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT HELLGEL 25x80 g

Hell Gell je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého, a jeho hlavným účinkom je vplyv na napumpovanie svalov.

Vlastnosti a špecifikácie:

Je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého, a jeho hlavným účinkom je vplyv na napumpovanie svalov. Stimulácia produkcie NO je dosiahnuté unikátnou kombináciou účinných látok, predovšetkým arginínu alfaketoglutarátu, citrulínu a beta alanínu (neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive). Ďalej Hell Gél obsahuje 4 formy kreatínu: kreatín AKG - alfaketoglutarát, trikreatín malát, kreatín etylester a kreatín monohydrát. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ako je potrebné typicky posilňovacie cvičenie vo fitness centre. Tohto účinku dosiahnete pri minimálnej dodávke 3 g kreatínu denne - jeden sáčok HELL NO GÉLU obsahuje celkom 5 g HELL NO GEL ďalej obsahuje vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín, ktoré chránia svalovú hmotu pri náročnom tréningu, a aminokyseliny glutamín a glutamín alfaketoglutarát AKG ( glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je bohato zastúpená vo svalovom tkanive; pri intenzívnom tréningu dochádza k vyššej spotrebe glutamínu vo svale, preto je pri náročnom výkone a snahe o nárast svalovej hmoty vhodná jeho suplementácia). Stimulačný účinok HELL GÉLU na nervovú sústavu zaisťujú látky taurín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju, ktoré podporia vašu koncentráciu na tréning.

Prípravok má formu gélu, ktorý sa výborne vstrebáva, a navyše je prakticky dávkovaný v jednorazových vrecúškach.

Nutričné hodnoty: v 80 g:

Energetické hodnoty: 312 KJ / 74 kcal
Bielkoviny 0,3
Sacharidy 0,4 g
Tuky 0 g

L-Glutamin 1000 mg
L-Isoleucin 1000 mg
L-Leucin 2000 mg
L-Valin 1000 mg
Beta Alanin - CarnoSyn® 3000 mg
Citrulin Malate 2000 mg
Creatin Ethyl Ester 1000 mg
Green Tea Extract 250 mg
Kofein 150 mg
L-Arginin alfa-ketoglutarát 4000 mg
Taurin 2000 mg
Tri-kreatin malát 1000 mg
L-Arginin base 1000 mg
mikronizovaný kreatin monohydrát 2000 mg
Kreatin AKG 1000 mg

Dávkovanie:

Užite 1 sáčok 80 g Hell Gelu 15 - 20 minút pred tréningom, sáčok netrhajte celý, stačí odtrhnúť len rožtek pre lepšie vytlačeniu gélu zo sáčku.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: