w3c

w3c

Swole Supplements - PUNISHER PUNISHING FORMULA EXTREME 330 G

49,90 €

Pre-Workout Punisher Extreme Formula je najvýbušnejší koktail vysokoenergetických stimulantov a stimulátorov oxidu dusnatého, aký bol kedy formulovaný.

Swole

49,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

PRE WORKOUT PUNISHER - EXTREME FORMULA 330 G

Pre-Workout Punisher Extreme Formula je najvýbušnejší koktail vysokoenergetických stimulantov a stimulátorov oxidu dusnatého, aký bol kedy formulovaný. Tento predtréningový doplnok je zložený z klinicky skúmaných zložiek na zvýšenie úrovne energie, maximalizáciu veľkosti svalov a ich plnosti, zvýšenie sily a zlepšenie motivácie a sústredenia. Produkt obsahuje vysokú dávku zvyšovačov sily a vytrvalosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vrcholový výkon počas vášho tréningu. Táto formula je navrhnutá tak, aby posunula váš tréning na vyššiu úroveň s neuveriteľnými pumpami, sústredením a extrémnou energiou.

VÝHODY PRE WORKOUT PUNISHER - EXTREME FORMULA

DMAA účinne pôsobí ako spaľovač tukov a stimulant. Obzvlášť v kombinácii s kofeínom a inými látkami stimulujúcimi nervový systém a zosilňujúcimi fenomén termogenézy. Nepriamo stimuluje zvýšenie hladiny adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Poskytuje silný nárast energie, stimulácie a koncentrácie.

2-Aminoisoheptane HCL (DMHA) je stimulant, ktorý vám dodá veľa energie. Je tiež známy ako oktodrín alebo dimetylohexylamín. DMHA pôsobí ako bronchodilatátor, čo zvyšuje našu aeróbnu kapacitu a rovnako má dekongestívnu aktivitu (zužuje krvné cievy, čo vedie k zvýšeniu prítoku kyslíka). DMHA sa od začiatku roku 2017 veľmi preslávilo a je populárne medzi kulturistami a vo fitness scéne celosvetovo.

Beta-alanín je hlavná zložka pri produkcii karnozínu a stavebných blokov, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu. Zlúčenina podporuje správne fungovanie a vývoj svalov. Táto aminokyselina je známa tým, že znižuje únavu svalov, čo môže pomôcť vašim svalom lepšie pracovať počas tréningu.

Citrulín je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá sa nachádza v potravinách, ale je tiež prirodzene produkovaná v tele. Telo premieňa L-citrulín na ďalšiu aminokyselinu nazvanú L-arginín a na chemickú látku nazvanú oxid dusnatý. L-citrulín zvyšuje zásobovanie ingredienciami, ktoré telo potrebuje na výrobu určitých bielkovín. Pomáha otvárať žily a tepny na zlepšenie prietoku krvi a zníženie krvného tlaku.

ÚČINKY

Predtréningový Punisher Extreme vám pomôže získať brutálnu silu a moc. Produkt podporuje zdravú energiu a pomáha vám mať jasnú myseľ a sústredenie. Pomôže vám dosiahnuť optimálne hladiny oxidu dusnatého pri poskytovaní hardcore energie, ktorú potrebujete na tréning.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

AKO POUŽÍVAŤ

Balenie obsahuje 30 dávok. Začiatočníkom sa odporúča užiť polovicu odmerky. Pokročilým užívateľom celú odmerku. Milovníkom cvičenia môžete užiť jednu a pol odmerky na vlastné riziko. Predtréningový doplnok zmiešajte s chladnou vodou a užívajte raz denne pred tréningom. Neužívajte štyri hodiny pred spaním. Denná dávka by mala obsahovať aspoň 8 pohárov vody.

ZLOŽKY

Hlavné zložky sú L-citrulín, beta-alanín, sulfát agmatínu, vasodilatačný-6, bezvodý kofeín, 1,3 DMAA, 2-aminoisoheptán, theakrín, bioperín.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: