w3c

w3c

HI-TECH PHARMACEUTICALS - TONGKAT ALI 100:1 EXTRACT 90 TABLIET

HI-TECH PHARMACEUTICALS - TONGKAT ALI 100:1 EXTRACT 90 TABLIET

Tongkat Ali od Hi-tech Tiež známy ako Longjack, podľa štúdií preukázateľne podporuje mužskú hormonálnu rovnováhu (vrátane dostupnosti testosterónu), libido a výkonnosť.

HI-TECH

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

HI-TECH PHARMACEUTICALS - TONGKAT ALI 100:1 EXTRACT 90 TABLIET

Tongkat Ali od Hi-tech tiež známy ako Longjack, podľa štúdií preukázateľne podporuje mužskú hormonálnu rovnováhu (vrátane dostupnosti testosterónu), libido a výkonnosť. Štúdia hodnotiaca prínos Tongkat Ali na podporu testosterónu tiež objavila vyššiu úroveň energie a fyzickej sily medzi športovcami užívajúcimi doplnok Tonkat Ali v porovnaní s tými, ktorí doplnok neužívali. Naše tablety Cyclosome® obsahujú mimoriadne silný extrakt z koreňa 100:1 na zvýšenie hladiny testosterónu a dodajú vám povzbudzujúcu vzpruhu k milostnému životu. Bioaktívne kvazinoidy obsiahnuté v TongKat Ali, vrátane podpory zdravých hladín testosterónu, sú v produkte Hi-Tech koncentrované 100-krát! Moderná veda nám umožnila vytvoriť vysoko účinné extrakty Tongkat Ali, ako je náš 100:1 Tongkat Ali extrakt, čo znamená, že 400 mg Tongkat Ali s koncentráciou 100:1 by vyžadovalo 400 gramov sušených koreňov na dosiahnutie rovnakých výhod! Veríme, že potencia 100:1 spojená s podávaním Cyclosome® robí z nášho extraktu Tongkat Ali najsilnejší produkt na trhu!

Doručenie Cyclosome™:

Ako sa v našom odvetví rozširuje naše chápanie a objavovanie nových zložiek, zvyšuje sa aj potreba nových a nových spôsobov, ako dodať tie najvyššie a najbezpečnejšie biologicky dostupné zložky. V minulosti mnoho spoločností vytvorilo jednoduché povlaky, ktoré poskytovali krátky komfort pre črevá užívateľa a len malé množstvo využiteľných zložiek sa dostalo do krvného obehu. Vďaka patentovanému systému orálneho podávania v technológii Cyclosome™, Hi-Tech Pharmaceuticals mení, ako dobre bude vaše telo schopné využívať zlúčeniny s úžasným prísľubom.

Výskumníci z Hi-Tech nedávno vyvinuli tento patentovaný proces Cyclosome™. Táto jedinečná technológia zahŕňa zachytenie hydrofóbnych zlúčenín vo forme vo vode rozpustného cyklodextrínového (CD) komplexu v lipozómoch. Táto prelomová technológia bola skúmaná ako nová stratégia na spojenie výhod našej technológie Cyclosome™. Tento nový proces to všetko mení v kompletnom Wellness rade produktov denného používania Hi-Tech Pharmaceuticals.

Táto nová technológia umožňuje dodávanie širokej škály zložiek do systémového obehu črevnou lymfatickou cestou, čím sa po prvý raz obchádza inaktivácia prvého prechodu pečeňou. Dávno preč sú dni predávkovania výrobkami v snahe zlepšiť schopnosť nášho tela využiť čo najviac zložiek bez toho, aby ich zničil náš tráviaci trakt alebo pečeň.

ODPORÚČANÉ POUŽITIE

Ako doplnok stravy užívajte jednu (1) tabletu dvakrát denne s jedlom. Optimálna účinnosť by sa mala prejaviť do 1 až 3 týždňov nepretržitej neprerušovanej konzumácie.

UPOZORNENIE

Tento produkt je určený len pre dospelých mužov. Neužívajte, ak ste tehotná, môžete otehotnieť alebo dojčíte. Ak užívate akékoľvek lieky na predpis, užívate akékoľvek hormonálne modulačné doplnky, ako sú anabolické steroidy alebo hormonálnu substitučnú terapiu alebo máte akýkoľvek typ ochorenia alebo stavov, ktoré reagujú na hormóny, ako je rakovina prsníka alebo prostaty, benígna hypertrofia prostaty alebo ochorenie štítnej žľazy, poraďte sa pred použitím tohto produktu svojho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: