w3c

w3c

Universal Nutrition Animal Cuts Powder 265 g

Universal Nutrition Animal Cuts Powder 265 g

Najnovší spaľovač Animal Cuts Powder bol inšpirovaný spaľovačom tukov Animal Cuts. Prichádza však s inovovaným zložením a v práškovej forme.

Universal

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Universal Nutrition Animal Cuts Powder 265 g

Animal Cuts od firmy Universal Nutrition je funkčný komplexný spaľovač tukov v dobre rozpustnej práškovej forme. Obsahuje 3 ťažiskové komplexy s cieľom podporiť metabolizmus, zbaviť telo prebytočnej vody a podporiť maximálne zameranie na tréning. Každý z 3 komplexov obsahuje široké spektrum účinných látok.

Komplex pre zrýchlenie metabolizmu obsahuje ako základ L-karnitín, ktorý je zodpovedný za prenos mastných kyselín do buniek, kde dochádza k ich oxidácii. Rastlinné extrakty medzi inými extrakt z listov čierneho, zeleného aj bieleho čaju sú známe pre svoje priaznivé účinky pri redukcii hmotnosti.

Nootropic and Thyroid Complex podporuje kognitívne funkcie, sústredenie a zameranie na tréing. Obsahuje rad účinných látok v podobe dvoch foriem tyrozínu, taurínu, cholínu bitartrátu, fosfatidylserínu a huperzínu A.

Posledným kompexom je Water Shedding Complex ktorého cieľom je zbaviť telo prebytočnej vody s pomocou rastlinných extraktov z koreňa pupavy a medvedice lekárskej.

Výhody produktu UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL CUTS POWDER:

  • Spaľovač s obsahom až 19 účinných látok
  • Komplexný doplnok podporujúci úbytok telesného tuku
  • Dobre rozpustná prášková forma

Dávkovanie

Blue Ice Pop: Rozmiešajte 1 dávku (5,9 g/1 odmerka) s vodou v šejkri a vypite.

Orange Mango: Rozmiešajte 1 dávku (6,3 g/1 odmerka) s vodou v šejkri a vypite.

Užívajte 1 dávku po prebudení a ďalšiu o 4-6 hodín neskôr. Užívajte na prázdny žalúdok alebo tesne pred jedlom. Nezabúdajte na dostatočný pitný režím. Užívajte 3 týždne, po ktorých nasleduje týždeň prestávka. Následne môžete cyklus opakovať. Pre čo najlepšie výsledky je dôležitá aj úprava stravy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: