w3c

w3c

REDCON1 - MOAB 210g
  • REDCON1 - MOAB 210g

REDCON1 - MOAB 210g

44,90 €

REDCON1 - MOAB 210g

Redcon1 MOAB je produkt pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a zlepšiť stavbu tela! Môže zvýšiť silu, napumpovať a znížiť únavu!

REDCON1 - MOAB 210g

REDCON1 - MOAB

44,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

REDCON1 - MOAB 210g

Redcon1 MOAB je produkt pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a zlepšiť stavbu tela! Môže zvýšiť silu, napumpovať a znížiť únavu!

MOAB Redcon1 je nehormonálny a NEVYŽADUJE žiadne (PCT). Funguje tak, že reguluje prirodzené procesy vášho tela a zároveň zlepšuje športový výkon a znižuje rozpad svalov. Konečným výsledkom je doplnok, ktorý vám pomôže nielen tvrdo trénovať, ale aj rýchlejšie sa zotaviť, čo vám umožní trénovať častejšie a rýchlejšie budovať svalovú hmotu.

Vypočuli sme si vaše požiadavky a sformulovali sme jeden z najzaujímavejších a najúčinnejších predtréningových anabolických aktivačných zložiek, aké kedy toto odvetvie videlo. MOAB, skratka pre Mother of all Builders, kombinuje 3 vedecky overené zložky na budovanie svalov, ktoré v spojení s intenzívnym tréningom zvýšia vašu svalovú hmotu, skrátia čas regenerácie a zabránia úbytku svalov. Jeho schopnosť pomáhať pri dosahovaní toľkých rôznych cieľov z neho robí skutočne jedinečný doplnok, ktorý môže pomôcť pri rysovaní a objeme rásť rovnako rýchlo a ľahko, ako keď ste práve začali trénovať.

Ingrediencie podporované vedou

  • HMB existuje už roky, ale často sa mu nedostáva takej pozornosti, akú by si zaslúžila. Odvodené z aminokyseliny leucínu, v dávke 3 g, dôkazy potvrdzujú, že môže výrazne zvýšiť beztukovú hmotu, aeróbny špičkový výkon, aeróbnu kapacitu a maximálnu rýchlosť, a to všetko pri znížení tukovej hmoty.
  • HICA, tiež známa ako kyselina leucová, je ďalším metabolitom leucínu, ktorý podporuje rast svalov a znižuje ich rozpad. Keď svalové bunky v tele zaznamenajú metabolity leucínu, ako je HICA alebo HMB, signalizuje to svalovej bunke, že spaľuje aminokyseliny a spúšťa antikatabolické procesy.
  • Epikatechín, prirodzene sa vyskytujúci v extrakte z kakaa, ponúka množstvo výhod pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a zlepšiť zloženie tela. MOAB môže zvýšiť silu, zlepšiť pumpy a znížiť únavu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: