w3c

w3c

GASPARI NUTRITION - SUPER PUMP AGGRESSION 450 g

GASPARI NUTRITION - SUPER PUMP AGGRESSION 450 g

Vynikajúci predtréningový doplnok obsahujúci najmodernejšiu sadu ingrediencií, ktoré zvýšia vašu efektivitu, efektivitu a silu a vďaka extraktu z čierneho korenia navyše stimulujú spaľovanie nepotrebného tuku. Stavte na Super Pump Aggression a pocítite rozdiel!

GASPARI

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

GASPARI NUTRITION - SUPER PUMP AGGRESSION 450 g

Predtréningovka od Gaspari Nutrition je komplex účinných látok, ktoré budú mať synergický efekt na vaše telo a pripravia ho na výkon, ktorý podávate. Pocíťte nárast energie vďaka kofeínu a taurínu! Navyše načerpajte silu beta alanínom! Navyše zlepšite svoju koncentráciu pomocou L-tyrozínu! Toto nie je koniec, doplnok obsahuje extrakt z čierneho korenia, ktorý je termogénny – zvyšuje telesnú teplotu. Vyššia teplota má za následok rýchlejší metabolizmus, vďaka čomu budete rýchlejšie spaľovať tuky.

PREČO SUPERPUMPOVÁ AGRESIA?

  • Vyživujte svaly citrulínom
  • S beta-alanínom cvičte dlhšie
  • Ešte viac sa zamerajte na cvičenia
  • Nepotrebný tuk spálite čiernym korením

SuperPump Aggression obsahuje len tie najlepšie zložky, ktoré boli formulované v dávkach účinných pre vaše telo. Postarajte sa o čistú svalovú hmotu s Gaspari Nutrition!

NÁVOD NA POUŽITIE

Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml vody a užite 20-30 minút pred tréningom.

OBSAHUJE KOFEÍN:

Ľudia, ktorí sú citliví na kofeín alebo iné stimulanty, by mali začať s jednou (1) odmerkou denne počas 2-3 dní pred tréningom, aby zhodnotili svoju toleranciu. Výrobok nemôžu používať ľudia, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek.

TENTO PRODUKT NIE JE URČENÝ NA DIAGNOSTIKU, LIEČENIE, LIEČENIE ANI PREDCHÁDZANIE AKEJKOĽVEK CHOROBE.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: