w3c

w3c

EXTRIFIT AGREZZ 416 g

24,90 €

EXTRIFIT - AGREZZ 416 G

AGREZZ® je profesionálny produkt určený pre maximalizáciu výkonu, sily a silovej vytrvalosti nielen kulturistov, ale všetkých športovcov, ktorých výkon má silovo-vytrvalostný charakter, ako sú hokejisti, zápasníci MMA a pod.

EXTRIFIT AGREZZ

24,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT - AGREZZ 416 G

AGREZZ® od firmy EXTRIFIT je profesionálny produkt určený pre maximalizáciu výkonu, sily a silovej vytrvalosti nielen kulturistov, ale všetkých športovcov, ktorých výkon má silovo-vytrvalostný charakter, ako sú hokejisti, zápasníci MMA a pod.

Efekt tohto prípravku je daný unikátnou kombináciou stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého) citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulačných látok kofeínu a taurínu, ďalej extraktu z plodov pomarančovníka horkého (synefrínu), zo zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (piperínu), , tyrozínu a DMAE.

Stimulanty produkcie oxidu dusnatého citrulín, beta alanín, arginín a Arginine Peptides (značkové peptidy arginínu) zaistia maximálne napumpovanie svalu. Tento efekt poznáte z tzv. ENÓČIK.

Stimulanty kofeín, taurín, tyrozín, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt zo zeleného čaju pôsobia stimulačne – podporia teda vaše sústredenie na tréning, nakopnú vás, oddialia pocity únavy a môžete tak efektívne trénovať dlhšiu dobu ako normálne!

Cholín a inositol sú látky, ktoré zlepšujú využitie tukov a pôsobia navyše hepatoprotektívne, teda chránia vašu pečeň.

Synefrín podporuje tvorbu tepla, vďaka jeho obsahu sa budete viac potiť a viac spaľovať tuk - a teda mať aj viac energie na tréning.

Piperín (výťažok z čierneho korenia) taktiež podporuje spaľovanie tuku, navyše zlepšuje využitie ostatných účinných látok a je všeobecne veľmi cenenou účinnou látkou s radom pozitívnych účinkov na zdravie, významné sú hlavne jeho antioxidačné a protizápalové účinky.

Veľkou výhodou produktu je takmer nulový obsah sacharidov a tuku, vďaka ktorému je produkt vhodný aj pre všetkých, ktorí chcú vyrysovať. Navyše vďaka obsahu účinných látky ako je zelený čaj, piperín, cholín a inositol, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov, podporuje jeho spaľovanie.

Tento náš nový produkt je určený pre náročných športovcov! Zažijete novú dimenziu tréningu! Je to skutočne silný produkt, dodržujte teda odporúčané dávkovanie a neužívajte ho v krátkom čase pred spánkom, je taký silný, že by jeho účinok mohol pretrvávať aj v čase, keď už potrebujete regenerovať!

AGREZZ® vám navyše prinesie príjemný chuťový zážitok, ponúkame vám ho v skvelých deviatich príchutiach. A aby ste nemuseli odsypávať prášok z veľkého balenia alebo ho neprakticky nosiť so sebou na tréning, pripravili sme pre vás produkt vo vreckách, kde je dávka úplne presne odmeraná, sáčok je malý a praktický, kdekoľvek ho môžete mať so sebou av prípade potreby iba rozpustiť vo vode – a nápoj je hotový.

NÁVOD NA PRÍPRAVU A POUŽITIE:

začiatočníci a osoby s nízkou telesnou hmotnosťou polovicu 1 dávky (1/2 sáčku), pokročilí 1 dávku (1 sáčok) 15 –20 min pred tréningom. Obsah vrecka rozpustite v 200-300 ml vody. Určené na priamu konzumáciu. Denná dávka = 1 sáčok. Pred začiatkom užívania vykonajte test tolerancie s polovicou jednej dávky pre overenie, či netrpíte precitlivenosťou na niektorú z obsiahnutých látok, alebo sa u vás neprejavujú nežiaduce účinky.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: