w3c

w3c

AONE Nutrition - Stamimax Electrolyte 750g

25,90 €

AONE Nutrition - Stamimax Electrolyte 750 g

Osviežujúci elektrolytový nápoj obsahujúci všetky pre výkon dôležité soli/minerály, ktoré sa potením strácajú a je potrebné ich počas fyzického výkonu dopĺňať.

AONE Nutrition

25,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Osviežujúci elektrolytový nápoj na hydratáciu a doplnenie minerálov

Aone Stamimax Electrolyte je osviežujúci elektrolytový nápoj obsahujúci všetky pre výkon dôležité soli/minerály, ktoré sa potením strácajú a je potrebné ich počas fyzického výkonu dopĺňať. Vďaka vhodnej kombinácii jednotlivých druhov sacharidov, z ktorých väčšina je s nízkym glykemickým indexom, nezaťažuje Electrolyte žalúdok ani pri maximálnej záťaži a je tak vhodný ako na tréning, tak aj na preteky.

Výhody

  • efektívne hydratuje telo
  • dopĺňa stratené soli/minerály
  • nezaťažuje žalúdok
  • obohatený o komplex vitamínov

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (10,5 g = 1/2 odmerky) v 500 ml vody a užite pred športovým výkonom. Počas výkonu užite 1 - 2 dávky na každú hodinu výkonu.

Zloženie

Čiastočne hydrolyzovaný škrob (vysokomolekulárny/extrémne nízka osmolarita), kyselina jablčná, glukóza, horečnaté, draselné a vápenaté soli kyseliny citrónovej, (kyselina L-askorbová, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), aróma, sladidlá: glykozidy steviolu, acesulfám K.

Alergény

Neobsahuje alergény.

Upozornenie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: