w3c

w3c

SLIMFLOW RED 60 KAPSÚL

3FLOW SOLUTIONS - SLIMFLOW RED 60 KAPSÚL

Chudnutie je dlhý proces, ktorý si vyžaduje veľa obety a vôle. Rozhodli ste sa ísť za vysnívanou postavou, a tak ste sa začali viac hýbať, zmenili stravovacie návyky za zdravšie, dokonca ste začali brať svoj prvý spaľovač tukov. Začiatok bol super, kilá začali miznúť, no predsa sa niečo zmenilo. Obdobie stagnácie počas chudnutia je normálne – znamenie, že vaše telo je pripravené na výkonnejší spaľovač tukov. Ak už vaše tréningy nie sú také efektívne ako predtým, siahnite po SlimFlow RED. Je to starostlivo zložená zmes rastlinných extraktov, ktorá vám pomôže pri ďalšom chudnutí.

SLIMFLOW RED 60

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

3FLOW SOLUTIONS - SLIMFLOW RED 60 KAPSÚL

Spaľovač tukov 3Flow SLIMFLOW RED kombinuje silu rastlinných extraktov s chrómom a inulínom. Chróm je minerál, ktorý je zodpovedný za vstrebávanie cukru v tele. Ovplyvňuje reguláciu hladiny glukózy v krvi, priaznivo ovplyvňuje aj hladinu cholesterolu a triglyceridov. Stimuluje metabolizmus a zrýchľuje spaľovanie mastných kyselín. Chróm vďačí za svoju popularitu tomu, že nielen znižuje chuť do jedla, ale aj chuť na sladké. Používaním SlimFlow Red nebudete tak horlivo večer siahať po svojich obľúbených maškrtách.

VÝHODY PRODUKTU 3FLOW SOLUTIONS SLIMFLOW RED 60 KAPSÚL

  • Až 7 prírodných účinných látok vo vysokých dávkach
  • Vďaka svojim termogénnym vlastnostiam vám rýchlejšie ubúda tuk
  • Chuť do jedla znižuje chrómom, horkým pomarančom, kajenským korením a inulínom
  • Obsahuje silné antioxidanty, ktoré eliminujú škodlivé účinky voľných radikálov – zelený čaj a čierne korenie
  • Zlepšuje koncentráciu, náladu a kognitívne funkcie, vďaka čomu sa vďaka ženšenu môžete lepšie sústrediť na tréning

Čo majú spoločné zelený čaj, horký pomaranč, kórejský ženšen, kajenské korenie a čierne korenie? Všetky tieto zložky, keď sa správne spoja, dávajú smrtiacu zmes na chudnutie. Prestáva váš súčasný spaľovač tukov fungovať a už nemá WOW efekt? Podporte svoje úsilie a pridajte SlimFlow RED od 3Flow do svojho jedálnička a cvičenia! Ide o inovatívny spaľovač, ktorý svoje pôsobenie zakladá na termogénnych vlastnostiach účinných látok.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

1 kapsula dvakrát denne. Kapsulu užite s jedlom a zapite vodou.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: